Освіта / Проведуть Всеукраїнський урок медіаграмотності

У жовтні Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» за підтримки партнерів уже вдруге проведе Всеукраїнський урок, присвячений медіаграмотності.
У жовтні Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» за підтримки партнерів уже вдруге проведе Всеукраїнський урок, присвячений медіаграмотності.
Деяким студентам українських вишів, що здобули середню освіту у Республіці Польща, доведеться отримати ще й український атестат.
Наступного року вступники проходитимуть Національний мультипредметний тест з трьох обов’язкових предметів (українська мова, математика, історія України) та одного — на вибір.
«Світло крізь...» — таку назву має дебютний проєкт студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, який у жовтні цього року покажуть у місті Анталія під час фестивалю «Українські фестини в Туреччині».
Більше половини шкіл Дніпра з вересня обрали змішану форму навчання, решта — дистанційну чи індивідуальну.
Навчальну літературу для п’ятикласників з двох предметів — математики та української мови — вже надруковано й доставлено до обласних книжкових баз.
У селі Андріївка Макарівської територіальної громади на Київщині у повноцінному форматі запрацювала відновлена гімназія.
Проблемні питання переведення школярів на зручну для них форму навчання прокоментували в Міністерстві освіти.
Підсумки незалежного тестування та інформацію про допущення чи недопущення учасників першого етапу сертифікації вчителів базової школи до наступних випробувань розмістять в їхніх електронних кабінетах не пізніше 25 вересня.
Тридцять дев’ять навчальних закладів Хмельниччини було пошкоджено через ракетні обстріли росіян. І це тільки у Хмельницькій громаді.
Про освітні лайфхаки, дедлайни та підготовку до нового навчального року дізналися учасники інформаційної сесії, яка відбулася на базі регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Кіровоградській області.
Ростислав Городинський, учень Могилів-Подільського ліцею № 4, виборов золоту медаль на Всесвітній гімназіаді (U-15) у Бразилії.
Докладніше про освітню програму EdTech, британського фонду для навчання дітей України.
Наступного року в українських школах проведуть пілотування моделі проведення Державної підсумкової атестації для учнів четвертих класів.
Повернути дітей за парти та ліквідувати виявлені освітні прогалини -- такі завдання на Дніпропетровщині напередодні нового навчального року.
Такими будуть реалії нового навчального року у Хмельницькому. За місяць до його початку до шкіл зараховано майже 3,8 тисячі першокласників, хоча можливості громади дають змогу посадити за парти до 4,2 тисячі.
У Підгаєцькій громаді, що на Тернопіллі, під загрозою закриття опинилися Білокриницька та Гнильченська неповні середні школи.
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» у складі міжнародного консорціуму виграв конкурс програми Європейського Союзу Erasmus+, спрямований на розвиток потенціалу у сфері вищої освіти.
Литовський досвід організації дошкільного виховання вивчала делегація з 34 представників освітніх закладів міста Ірпінь, що на Київщині, під час візиту до цієї країни.
Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Порядку та умов надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.