Парламентська хроніка / Маючи будь-які суперечки всередині держави, на зовнішньому фронті країна має бути єдиною

Народні депутати виступили із заявами від фракцій щодо подій у Мінську першого жовтня.
Народні депутати виступили із заявами від фракцій щодо подій у Мінську першого жовтня.
Вечірнє засідання Верховної Ради України 20 вересня 2019 року.
Верховна Рада 238 голосами підтримала подання Прем’єр-міністра Олексія Гончарука про призначення на посаду голови Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка.
Народні депутати розглянули низку законопроектів, пов’язаних із питаннями інформаційної безпеки, реформою органів прокуратури, перезавантаженням влади.
Ранкове засідання Верховної Ради України 18 вересня 2019 року.
Дмитро Разумков навів дані недавніх соціологічних досліджень, згідно з якими рівень довіри до Верховної Ради за два тижні її роботи в новому складі стрімко зріс: з 4 до 39 відсотків.
Вечірнє засідання Верховної Ради України 12 вересня 2019 року.
Вечірнє засідання Верховної Ради України 11 вересня 2019 року.
Ранкове засідання Верховної Ради України 12 вересня 2019 року.
Вечірнє засідання Верховної Ради 10 вересня.
Ранкове засідання Верховної Ради 11 вересня.
Вечірнє засідання Верховної Ради дев'ятого скликаня від 3 вересня.
За законопроект № 7203 щодо скасування депутатської недоторканності проголосували 373 депутати.
Пленарне засідання Верховної Ради дев’ятого скликання 29–30 серпня.
Історична місія Верховної Ради дев’ятого скликання — відновити довіру до державних інституцій.
Уляна Фещук подякувала парламенту за схвалення низки законів, які дозволили працювати ефективніше Нацраді.
Народні депутати востаннє зібралися в сесійній залі на пленарне засідання Верховної Ради восьмого скликання.
Законопроекти № 6449 та № 6607 було прийнято за основу в першому читанні.
Верховна Рада України 230 голосами ухвалила Виборчий кодекс, який передбачає проведення виборів за відкритими партійними списками.
Парламентарії розглянули 4150 правок із 4568 до порівняльної таблиці проекту Виборчого кодексу.