Політика / Бельгія визнала Голодомор геноцидом

Палата представників Бельгії проголосувала за визнання Голодомору геноцидом українського народу.
Палата представників Бельгії проголосувала за визнання Голодомору геноцидом українського народу.
Звернення Президента до учасників American Enterprise Institute World Forum.
Днями делегація народних депутатів Верховної Ради повернулася з Азербайджану, де українські парламентарії перебували з офіційним візитом.
Це вже другий візит прем’єрки Фінляндії до України з початку повномасштабного вторгнення росії.
На порталі «Дія» в електронному кабінеті «Моє будівництво» стала доступною функція перевірки статусу документів у сфері будівництва.
Сьогодні – День Державного гімну України.
Звернення Президента України 9 березня 2023 року.
У 209-ту річницю із дня народження українського письменника, художника та мислителя Тараса Шевченка Президент Володимир Зеленський провів зустріч із діячами культури та мистецтва.
Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк зустрілася із делегацією депутатів Національної Ради Словацької Республіки на чолі із пані Монікою Козеловою.
Не тільки культурним осередком, де проводитимуть майстер-класи, виставки та тематичні заходи, а й Пунктом незламності стане відкрита в Дніпрі казахська юрта.
Україна вже розпочала підготовку до майбутніх перемовин про членство в ЄС.
Депутати Чернівецької обласної ради від «Єдиної Альтернативи» Володимир Мороз та Олександр Шкурідін привезли медикам гуманітарну допомогу.
Про це повідомляє Комітет з питань освіти, науки та інновацій.
Про це повідомляє заступник голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.
Конгрес — вагомий майданчик для обміну думками та місце зустрічі лідерів місцевого самоврядування й регіональних еліт.
На Хмельниччині побували працівники дипломатичних установ в Україні, які разом із представниками обласної влади обговорили ситуацію в області й завдання подальшої співпраці.
У Верховній Раді зареєстровано два законопроекти, які містять відповідні норми.
Звернення Президента Володимира Зеленського ввечері 8 березня 2023 року.
Церемонія відбулася в Маріїнському палаці в Києві у присутності Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша, який прибув з візитом до України.
Володимир Зеленський за результатами зустрічі з Антоніу Гутеррішем у Києві.