Самоврядування / Перший віцеспікер Олександр Корнієнко здійснив робочий візит на Житомирщину

Олександр Корнієнко разом з Арсенієм Пушкаренком здійснили робочий візит на Житомирщину.
Олександр Корнієнко разом з Арсенієм Пушкаренком здійснили робочий візит на Житомирщину.
«Днями зустрівся з колективом Золотоніської гімназії, які є інноваторами освіти не лише у рідному місті, а в цілому на Черкащині», — повідомив народний депутат України Віталій Войцехівський.
Насамперед Руслан Стефанчук висловив вдячність Японії за політичну, економічну та гуманітарну підтримку України.
«Мала чудову нагоду відвідати освітні заклади у селі Базар Народицької ТГ та селі Рижани Хорошівської ТГ на Житомирщині», — повідомила народна депутатка України Тетяна Грищенко.
«У Красилові на Хмельниччині є місце, яке надихає вірою в людську силу, — Центр життєстійкості», — поінформувала народна депутатка України Олена Копанчук.
Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк на своїй фейсбук-сторінці поінформувала про спеціальний захід, присвячений початку головування Польщі у Раді Євросоюзу.
Народний депутат України Ігор Мурдій взяв участь у заході для молоді та дітей, що відбувся у музеї війни Кіровоградської обласної організації ТСО України.
Нових містян, які нещодавно приїхали до Рівного з прифронтових областей, традиційно продуктами забезпечили благодійні організації.
Помічники народного депутата України Дмитра Кисилевського на місці оперативно розібрались в ситуації та організували встановлення пластикових вікон.
Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко на своїй фейсбук-сторінці повідомив про перший форум старост Рівненщини.
Понад 50 діток, чиї батьки захищають нашу країну, цілий день провели у Хепі Ленді.
Перший заступник Голови Верховної Ради України взяв участь у робочій зустрічі з литовською делегацією та представниками групи UA2UE.
У Северинівській громаді на Вінниччині вперше за п’ять років з'явилася на світ двійня.
Народний депутат України Віталій Войцехівський на своїй сторінці у фейсбуці розповів про зустріч із старостами Канівської громади Черкащини.
Лариса Білозір: У часи повномасштабної війни ще одним проявом єдності українців стало волонтерство заради допомоги фронту.
У Рівненській ОДА презентували ініціативу xWarriors Career Academy – це цифровий освітній онлайн-хаб, що розрахований на навчання ветеранів та членів їхніх родин.
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав Президентку Республіки Молдова Маю Санду у стінах українського парламенту.
Народна депутатка України Олена Копанчук зустрілася із сім’ями загиблих Героїв.
Народний депутат України Михайло Лаба інформує на своїй сторінці у фейсбуці про допомогу у реалізації гуманітарних проєктів.
Народний депутат України Андрій Богданець на своїй фейсбук-сторінці поінформував про місію Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.