Хмельницька область / Громади Хмельниччини підтримають 288 мільйонами

Державний фонд регіонального розвитку виділив для Хмельницької області на нинішній рік майже 288 мільйонів гривень.
Державний фонд регіонального розвитку виділив для Хмельницької області на нинішній рік майже 288 мільйонів гривень.
29 травня біля села Сестрятин у Радивилівському районі на Рівненщині впав вертоліт Мі-8.
Уже п’ятий рік поспіль десятки велосипедистів з усієї країни змагаються за звання найспритнішого на Чортківському перевалі.
Про будівництві сонячних електростанцій (СЕС), про першу приватну станцію для сортування побутових відходів, про приватний притулок для жінок і дітей.
У Вінниці на новій станції можна одночасно заряджати одразу три електромобілі.
На Вінниччині планують збудувати чотири гуртожитки і два житлові будинки для військових 59-ї окремої мотопіхотної бригади.
У цехах комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» виготовили перший тролейбус.
Особливість безгребельної міні-ГЕС у тому, що не потрібно перекривати течію річки, будувати греблю, затоплювати земельні ділянки.
Южно-Українську АЕС відвідали експерти Дзянсунської ядерної корпорації JNPC, що є експлуатуючою організацією АЕС Тяньвань (Китай).
Чернівціводоканал має заплатити понад 5 мільйонів гривень відсотків за те, що не використовує кредитні кошти на реалізацію проекту модернізації.
У Сумах майже вдвічі подорожчає послуга з водопостачання і водовідведення.
Шестеро школярів з Луганщини та Донеччини стали переможцями конкурсу відгуків на книжки «Читай-пиши» ІХ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».
У Рубіжному Луганської області розпочала сезонну роботу база відпочинку «Зоря» на озері Пісочне.
У Лубнах Полтавської області активісти, працівники територіального центру соціального обслуговування та рідні привітали з дев’яностоліттям Олександра Соловйова.
Тячівський район Закарпатської області оговтується від наслідків негоди.
У Перечинському і Великоберезнянському районах Закарпатської області відбулися планові тактико-спеціальні навчання.
Нинішньої весни у Вінницькій області додалося 39 га нових лісових насаджень.
У Вінницьуій області 35 інвестиційних проектів на загальну суму 4,7 мільярда гривень реалізовано у промисловому секторі протягом 2018 року.
Про засновника ТОВ «Харчові технології Закарпаття» Андрія Хрипту.
У селищі Велика Багачка Полтавської області, відбулось свято кобзарського мистецтва «Взяв би я бандуру...».