Рівненська область / Шедеври під зоряним небом

Кінотеатр просто неба розпочав сезон у Демидівській територіальній громаді.
Кінотеатр просто неба розпочав сезон у Демидівській територіальній громаді.
Руйнується і потребує догляду об’єкт культурної спадщини Запорізької області — комплекс споруд Земської лікарні в селі Веселянка.
У Привільненській громаді розвивають веслувальний спорт.
У регіоні ставили за мету створити знак, який буде не тільки унікальний, а й упізнаваний, а головне — успішний. Для участі у його розробленні залучили фахівців з Національної туристичної організації України.
У Херсоні — чергова афера з медичними масками.
У Новограді-Волинському змінився герб міста.
Не встигли відкрити банківський рахунок нещодавно заснованого в області благодійного фонду «Здоров’я Сумщини», як туди надійшла перша пожертва.
Українці, незважаючи на дощову і прохолодну погоду, вже почали масово планувати відпустки. Тому «Укрзалізниця» призначила на червень 11 нових і додаткових потягів, що прямуватимуть на південь.
В Олександрії на Кіровоградщині підпалили автомобіль директора КП «Олександрійський центральний ринок».
Група експертів з Грузії, авторів «Батумського дива», протягом кількох місяців вивчала потенційні можливості стратегічного розвитку столиці Шевченкового краю й презентувала міській раді та громадськості свою концепцію «черкаського ривка».
У Краматорську готують до запуску унікальне обладнання для лікування онкологічних захворювань.
Під’їжджаючи до села Зміївка, що в Бериславському районі, ви одразу помічаєте вказівник, на якому кількома мовами подорожуючих запрошують у село.
Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай зустрівся з обдарованими дітьми — членами Малої академії наук та їхніми педагогами (на знімку).
На території села Новоукраїнське Радивилівської територіальної громади пройшла страйкбольна гра-реконструкція війни в Афганістані 1979—1989 років.
Презентація книжки відомого історика, релігієзнавця, краєзнавця Людвіга Філіпа «Ужгород — рідне місто моє» викликала широкий інтерес.
ДП «Укрпошта» оголосило тендер на будівництво сучасного поштового хабу у Львові.
У Ворохті на Прикарпатті триває будівництво мосту через Мачуру.
11 робочих місць заброньовано для працевлаштування неповнолітніх на час літніх канікул у місті Вараш.
У Миргороді для учнівської та студентської молоді віком від 14 до 18 років організували оплачувані громадські роботи під час літніх канікул.
На вихідних мешканці Острозької територіальної громади відзначатимуть 921-шу річницю міста Острога.