Одеська область / AGRO Finance 2025: нові можливості для аграріїв та бізнесу Одещини
В Одесі відбулася конференція AGRO Finance 2025, присвячена фінансуванню агробізнесу та перспективам розвитку аграрного сектору.
В Одесі відбулася конференція AGRO Finance 2025, присвячена фінансуванню агробізнесу та перспективам розвитку аграрного сектору.
18 вересня у Кременчуці відбувся Міжрегіональний молодіжний форум, у якому взяла участь начальниця Управління молоді та спорту Полтавської ОВА Марина Трохименко.
Директор Історико-культурного заповідника «Більськ» Ігор Корост та його заступник Олексій Коротя долучилися до міжнародної програми «Академія спадщини для України», що проходить у Польщі.
У серпні-вересні на Рівненщину прибули 302 жителі Донеччини.
На території Дубенської лікарні триває будівництво нового Центру реабілітації.
Під час засідання ухвалено рішення для підтримки ВПО, ветеранів та звільнених з полону.
У Тернопільській ОВА під головуванням начальника В’ячеслава Негоди відбулася нарада за участю представників регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця».
На Харківщині триває Тиждень громадянського суспільства, спрямований на розвиток громадянської позиції та зміцнення демократичних цінностей.
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виділення понад 287 мільйонів гривень на ремонт поліклінічного відділення Чернігівської центральної районної лікарні.
Учора, в день народження видатного українського письменника Михайла Коцюбинського, у Чернігові відбулося нагородження лауреатів обласної премії його імені.
У Львові стартував фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», який не проводився з 2019 року.
У Львівському державному університеті внутрішніх справ понад два роки діє проєкт «Безбар’єрні автошколи», спрямований на навчання водінню ветеранів війни та людей з інвалідністю.
Із початку 2025 року в Києві нові сім’ї знайшли 45 дітей, тоді як 365 дітей все ще очікують на усиновлення.
Заступниця голови Івано-Франківської ОДА Крістіна Торган зустрілася з представниками Військового Ордену Госпітальєрів Святого Йоана Єрусалимського, Родосу і Мальти.
17 вересня відбулася робоча зустріч начальниці управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА Ірини Лакізи та її заступника Миколи Грабовецького з представником Національної ради в Івано-Франківській області Ігоре
17 вересня у Запоріжжі релокована Бердянська громада святкувала День міста, якому виповнилося 198 років із дня заснування.
На Закарпатті народився перший малюк, чиї батьки скористалися безоплатним лікуванням безпліддя в межах Програми медичних гарантій.
17 вересня в Житомирі урочисто відкрили оновлений Денний центр для молоді з числа дітей-сиріт.
На засіданні Ради оборони Донецької області ухвалили рішення спрямувати близько 77 мільйонів гривень на потреби Сил оборони України.
На підконтрольних Україні територіях Донецької області продовжують проживати 210 тисяч цивільних.