Суспільство / Згадали про їстівну сить

Зменшити залежність вітчизняної кондитерської промисловості від імпорту прагнуть допомогти селекціонери Інституту зрошуваного землеробства НААН України (Херсон).
Зменшити залежність вітчизняної кондитерської промисловості від імпорту прагнуть допомогти селекціонери Інституту зрошуваного землеробства НААН України (Херсон).
В Україні станом на ранок 29 квітня зафіксовано 11 627 нових випадків захворювання на COVID-19.
На Полтавщині відзначили 110-річчя з дня народження видатної землячки — вишивальниці, Героя України Віри Роїк.
29 квітня відзначають Міжнародний день танцю.
Створити щось інноваційне, цікаве для старшокласників, які готуються до складання ЗНО з української мови та літератури, спробували автори Всеукраїнського освітнього проекту «Інтерактивна книга».
Можливо, цей яскравого оборонного характеру ритуал, який виконується в Чортівці й понині, є містичним танцем подяки людей за їхнє чудове спасіння.
Вірою і надією входить у наше життя, обтяжене війною і пандемією, найбільше, найсвітліше християнське свято — Великдень.
Уже вдруге святкуємо Великдень в умовах епідемії коронавірусу.
Днями в Києві відбувся Форум підтримки ветеранського бізнесу.
Приблизно місяць тому соцмережі сколихнула інформація про те, що в гімназії № 28 міста Запоріжжя стався кричущий випадок.
Володимир Козявкін та його метод у боротьбі з ДЦП.
В Україні за добу (за даними РНБО на 28.04) зафіксовано 9 590 нових випадків зараження COVID-19, померла 441 особа, 20 062 — одужали.
Шановні наші читачі! Не забудьте оформити передплату на «Голос України» на друге півріччя 2021 року українською або російською мовами.
У Запоріжжі розслідують обставини загибелі учениці міської гімназії № 47, розташованої на вул. Павлокічкаській.
У селищі Браїлів Жмеринської громади люди понад десять років чекають, щоб отримати належні їм по праву земельні ділянки після розпаювання місцевого радгоспу.
В Україні за добу (станом на 27.04) зафіксовано 7 915 нових випадків зараження COVID-19.
Тисячі людей, розстріляних в Одесі в 1937—1938 роках під час політичних репресій за Сталіна, поховано в районі 6-го кілометра Овідіопольської дороги.
Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» отримає новий експонат.
Про 90-річну Ольгу Баб’юк, яка пройшла польську, німецьку та радянську школи, лісоповал та золотоносні рудники, привезла додому чоловіка — німецького військовополоненого, та досі має чимало інтересів.
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова в Миколаєві входить до списку підприємств та організацій, які отримали найбільшу кількість патентів на винаходи і корисні моделі.