У комітетах Верховної Ради / Україна – це сміливість

Стартувала рекламна кампанія, мета якої розповісти світу, що сміливість – це Україна і сміливість – це про українців, повідомляє Комітет з питань цифрової трансформації.
Стартувала рекламна кампанія, мета якої розповісти світу, що сміливість – це Україна і сміливість – це про українців, повідомляє Комітет з питань цифрової трансформації.
Голова Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе: «Росія - екзистенційна загроза усьому вільному світу».
Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект щодо безперебійного виробництва та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану.
Комітет з питань прав людини рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект щодо створення механізму набуття правового статусу осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.
Комітет з питань бюджету вдячний міжнародним партнерам за надану Україні фінансову допомогу та закликає продовжувати підтримку нашої держави і громадян у цей важкий час.
09 квітня 2022 року відбулося засідання Комітету з питань освіти, науки та інновацій у режимі відеоконференції.
У Комітеті з питань економічного розвитку зазначають: Посилення санкцій проти Росії має включати повне ембарго на російські енергоносії.
Комітет з питань прав людини звертається до світового співтовариства щодо виключення росії з Ради Безпеки ООН
Зареєстрували проект Постанови ВРУ зі зверненням до міжнародних організацій та демократичних країн з вимогою не визнавати російські дипломи та наукові ступені.
Комітет з питань аграрної та земельної політики: «Що потрібно знати сільгосптоваровиробникам при проведенні комплексу весняно-польових робіт».
Члени Комітету з питань бюджету закликає Європу і світ посилити санкції і притягти Росію до найсуворішої відповідальності за воєнні злочини.
Комітет з питань цифрової трансформації повідомляє про національний тест з цифрової грамотності громадян.
Комітет з питань молоді і спорту пропонує виключити РФ зі складу Ради Безпеки ООН як державу, яка здійснює геноцид українського народу, вбиває українських дітей.
Незважаючи на нищення українського народу російськими окупантами близько 64 фармацевтичних компаній залишилися вести свій бізнес в росії.
Голова Комітету з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус: «В кого є можливість - оплачуйте комунальні послуги, це теж є внеском в стабільну роботу економіки».
Комітет з питань аграрної та земельної політики: «Українські аграрії працюють, щоб прогодувати сотні мільйонів людей по всьому світу!»
У Комітеті з питань економічного розвитку зазначають: «Релокація бізнесу – це можливість у тилу кувати нашу перемогу!»
Комітет з питань цифрової трансформації: Росіян, які убивали людей на Київщині, знайдуть і покарають.
Фінансовий комітет звернувся до лідерів світової фінансової спільноти щодо введення додаткового оподаткування компаній, пов'язаних економічними зв'язками з державою-агресором.
8 квітня 2022 року відбулося засідання Комітету з прав людини, у ході якого його члени розглянули низку законопроектів.