Харківська міська рада опублікувала на офіційному сайті звернення про можливу терористичну загрозу. Управління Служби безпеки України в Харківській області, йдеться у зверненні, одержало інформацію про потенційні загрози проведення на території регіону масових протестних заходів антидержавного характеру з 4 по 20 листопада.


За інформацією СБУ, заклики прийти на такі протестні акції поширюють через соціальні мережі представники проросійських політичних структур. Акцентують на двох датах — 4 листопада (так званий день народної єдності, державне свято Російської Федерації) і 19 листопада, коли заплановано масові заходи у великих містах України в рамках акції «Тарифний супротив».


Харківська міська рада просить харків’ян бути максимально уважними й обережними, особливо в місцях масового скупчення людей, звертати увагу на підозрілі предмети й залишені сумки в транспорті, магазинах. Також бути пильними у своїх будинках.


У разі найменшої небезпеки громадянам радять звертатися на «гарячі лінії» СБУ за тел. 700-34-50 або 067-570-10-77.Харків.