Постанова Верховної Ради України


З нагоди третьої річниці початку збройної агресії Російської Федерації проти України з метою інформування громадян України та вшанування Героїв України - учасників антитерористичної операції в Україні, утвердження патріотизму в українському суспільстві, популяризації героїзму українських військових, донесення інформації про події в зоні проведення антитерористичної операції Верховна Рада України постановляє:


1. Рекомендувати Міністерству освіти і науки України доручити загальноосвітнім та вищим навчальним закладам всіх типів і форм власності облаштувати та систематично оновлювати інформаційно-меморіальні стенди про Героїв України - учасників антитерористичної операції та їхні подвиги як захисників України від збройної агресії Російської Федерації, розробити відповідні рекомендації.


2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:


забезпечити інформування жителів відповідних територій про Героїв України - учасників антитерористичної операції, які проживають (проживали) на цих територіях, шляхом публікування інформації про них у місцевих засобах масової інформації;
забезпечити вшанування пам’яті про них шляхом перейменування вулиць, найменування навчальних закладів у населених пунктах, встановлення меморіальних дощок та пам’ятних знаків.


3. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності, Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.


4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.


Голова Верховної Ради України А. ПАРУБІЙ.


м. Київ, 21 лютого 2017 року.
№ 1857-VІІІ.