Сьогодні Донецький юридичний інститут відзначає 56-ту річницю з дня заснування. За багаторічну історію заклад став справжнім брендом високоякісної відомчої освіти завдяки мобільності, професійності, здатності своєчасно адаптуватися до умов, потреб соціуму, ринку освітніх послуг. Незважаючи на ті обставини, в яких опинився виш-переселенець у 2014 році, колективу інституту на чолі з ректором, професором Віктором Бесчастним завдяки сприянню Міністерства внутрішніх справ та дієвій підтримці місцевої влади вдалося вирішити низку життєво необхідних завдань. Сьогодні інститут працює в Кривому Розі, а також здійснює первинну професійну підготовку поліцейських з числа осіб, яких уперше прийнято на службу в Маріуполі, де найближчим часом заплановано відкриття Центру первинної підготовки "Академія поліції" ДЮІ МВС України.

 

На окрему увагу заслуговує створення з нуля потужної юридичної бібліотеки вишу, яка вже нині має статус інформаційного центру поліцейської та юридичної освіти "Кривий Ріг Юридичний" та налічує 40 000 примірників фахової літератури. Освітню діяльність забезпечують три факультети та 9 кафедр, на яких працюють талановиті та досвідчені науково-педагогічні працівники.

 

Та справжньою причиною для гордості усього колективу є відновлення набору курсантів. Так, у 2016 році 100 юнаків і дівчат вступили на факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, обравши шлях вірного служіння українському народові. На базі вишу проходять курси підвищення кваліфікації діючі працівники Патрульної поліції. На сьогодні свою професійну кваліфікацію підвищили понад 350 патрульних Кривого Рогу, Черкас та Кропивницького.

 

Вікторія МОРГУН,
співробітник групи зв'язків з громадськістю
ДЮІ МВС України.

Фото автора.

 

Голос України