Чернівці. За швидше введення в експлуатацію цього важливого медичного закладу впродовж років оббиває пороги міністерських кабінетів і приймалень народних депутатів начальник управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксана Андреєць, котра активно переймається дитячою медициною.
За час її роботи рівень дитячої смертності в області суттєво зменшився, активно розвивається репродуктивна медицина. Підтримку і розуміння чиновниця, на щастя, має з боку голови ОДА Олександра Фищука і народного депутата Максима Бурбака. Завдяки колективним діям вдалося отримати субвенцію відповідно до розпорядження Кабміну. Це субвенція з держбюджету, яка направляється місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій.
80

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День фізкультури та спорту України 587
-
2Кабмін встановив додаткові коефіцієнти підвищення посадових окладів держслужбовців апаратів судів та органів системи правосуддя 421
-
3Кабінет Міністрів підтвердив державну гарантію за кредитом для фінансування аграрних проектів 252
-
4Уряд ухвалив рішення щодо оплати праці працівників патронатних служб у системі правосуддя на період воєнного стану 95
-
5На Кіровоградщині відзначили Міжнародний день поля 64

