Будівництво Харківського регіонального центру надання адміністративних послуг на проспекті Тракторобудівників підходить до завершального етапу. Про це повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Оцінюючи ступінь будівельної готовності центру, він нагадав, що реконструкція будівлі почалася 23 серпня 2016 року.
— Практично менш як за рік нам удалося повністю реконструювати стару будівлю Будинку побуту та перетворити її на найсучасніший центр з надання адмінпослуг. Нині ми перебуваємо на завершальному етапі будівництва. До центру підведені всі інженерні комунікації, все зроблено за останніми технологіями. Починається встановлення обладнання. Варто зазначити, що реконструкція будівлі проводиться комплексно. Це значить, що всі дороги в цьому районі відремонтують, і частину цієї роботи вже виконано. Також ми організуємо додаткові пасажирські маршрути від станцій метро до центру для харків’ян і додаткові маршрути від автостанцій для жителів області, — розповів Ігор Терехов.
Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична акцентувала увагу на тому, що жителі України мають отримувати якісні послуги від органів державної та місцевої влади в комфортних і сучасних умовах.
— Мені приємно, що цього року в Харкові вже відкрилися два центри надання соціальних послуг «Прозорий офіс». Харків — це одно із п’яти міст України, де запроваджені європейські підходи в наданні адміністративних і соціальних послуг. А такого центру, що його нині будують, ще немає в Україні. Там працюватимуть представники майже 20 органів влади, служб міста й області. Наше завдання — організувати все так, щоб послуги надавалися швидко та комфортно, — зазначила Юлія Світлична.
Під час наради її учасники намітили план подальших дій з завершення всіх будівельних робіт і введення будівлі в експлуатацію. Харківський міський голова Геннадій Кернес підкреслив, що місто робить усе можливе для того, щоб Регіональний центр надання адміністративних послуг почав свою роботу якомога раніше. Точну дату відкриття центру поки що не називають.
Нагадаємо, що проект будівництва Регіонального ЦНАП реалізується Харківською міською радою та Харківською облдержадміністрацією за підтримки посольства США в Україні й USAІD.

Харків.

 

ДОВІДКОВО

Регіональний центр надання адмінпослуг розрахований на 320 робочих місць. На площі 6 тис. кв. м розмістять найзатребуваніші служби міста й області. Роботу центру буде організовано за принципом відкритого простору, без кабінетної системи — в одному місці можна буде одержати більш як 300 послуг соціального та адміністративного характеру. Користуватися послугами центру зможуть не тільки жителі Харкова й області, а й представники інших регіонів України. Будівлю обладнають усім необхідним для відвідувачів із обмеженими можливостями. У центрі також працюватимуть інформаційно-консультативні «вікна» для іноземців і «молодіжне вікно». Час прийому заявника становитиме не більше 15 хвилин. Перед приміщенням побудують парковку на 250 місць.