Укр | Рус
Україна та Канада активно співпрацюють у впроваджені українських реформ - Президент Україна вдячна Канаді за підтримку у боротьбі проти російської агресії - зустріч Президента та Генерал-губернатора Канади 242 дні героїчної оборони. Відзначення третьої річниці вшанування подвигу українських <<кіборгів>> Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за період роботи сьомої сесії Верховної Ради провів 11 засідань, на яких розглянуто 85 питань Забудовника зобов’язали поділитись із бюджетом П’ять мільйонів доларів виграли в Америці, а радіють… у Вінниці Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Глава держави про прийнятий Закон про реінтеграцію Донбасу: Вдячний всім парламентарям за підтримку моєї президентської стратегії звільнення Донбасу Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України розглянув шість проектів законів щодо діяльності народних депутатів та ухвалив відповідні висновки Футбол. «Динамо» (Київ) – найуспішніший український клуб 2017 року Закон про реінтеграцію Донбасу посилює позицію України в міжнародних судах, - Секретар РНБО Олександр Турчинов Московський міський <<суд>> відхилив апеляційну скаргу захисту Романа Сущенка, який незаконно утримується у СІЗО <<Лефортово>>... Голосування за законопроект про визнання Росії агресором та окупантом увійде в історію, - Оксана Сироїд Законопроект № 7163 дозволить нашим дипломатам більш ефективно діяти в міжнародних судах, - Ірина Геращенко Закон про реінтеграцію Донбасу дає позитивний сигнал мешканцям тимчасово окупованих територій щодо їх звільнення, - Ірина Луценко
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
11.08.2017

Герой України став комбригом, а йому тільки 33!

Віктор СКРИПНИК.

Підполковник Сергій Собко, Герой України, призначений командиром 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України. Факт призначення підтвердив «Голосу України» його батько Станіслав Собко, вчитель школи № 2 у райцентрі Літин на Вінниччині, звідки родом офіцер.


Підполковник Собко — представник нової еліти української армії. Золота медаль у школі, червоний диплом Одеського інституту Сухопутних військ, заочно навчається в Національному університеті оборони України. Здобув сертифікати про військову освіту у чотирьох країнах


НАТО — двічі навчався у США, Канаді, Німеччині, Норвегії. Має досвід миротворця під егідою ООН.

 

 

На знімках : Золоту Зірку Героя України підполковник Собко отримав із рук глави держави Петра Порошенка; портрет Героя України підполковника Сергія Собка — на обласній Дошці пошани у Вінниці.

 


Фото автора та надано автором.

Про його участь у бойових діях на Донбасі розповідає документальний фільм «Рейд», знятий на основі реальних подій. А йому 11 липня ц. р. виповнилося тільки тридцять три.


Недавно підполковник повернувся з-за океану, де понад рік навчався за міжнародною освітньою військовою програмою у Командно-штабному коледжі армії США. На навчання відбув із посади заступника командира 30-ї окремої механізованої бригади. У цьому підрозділі обіймав посади від командира взводу до заступника командира бригади. Після повернення декілька днів провів у батьків в Літині. Потім отримав призначення у 128-му бригаду.


Нового командира представили у бригаді, штаб якої дислокується в Мукачевому на Закарпатті. Після того Сергій відправився в АТО, де його бійці несуть службу. Підполковник не приховує, що для нього велика честь очолити підрозділ. За його словами, 128-ма під командуванням попередника полковника Сергія Шаптали брала участь у найзапекліших боях, виявила мужність і героїзм у зоні АТО. Комбриг каже, що відчуває колосальну відповідальність не тільки за підлеглих, а й за їхніх рідних. Скромний.


— Син навіть не потішив нас новиною про присвоєння йому звання Героя України, — каже батько Станіслав Антонович.


Щасти, комбриг! Тобі і твоїм підлеглим! — кажуть земляки Героя, портрет якого можна побачити на обласній Дошці пошани у Вінниці.

Вінницька область.

Всі статті рубрики На головну