Укр | Рус
Футбол. Господарі першими достроково вийшли до 1/8 фіналу Футбол. Поляки несподівано зазнали фіаско Допоможіть розшукати пенсіонерку із Здолбунова Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття у зв’язку зі смертю поета та державного діяча, Героя України Івана Драча Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. Робили ставку на Колумбію, а перемогла Японія Хочеш миру - не втрачай боєздатності Марін Ле Пен зобов'язали повернути Європарламенту €300 тисяч Глава Представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі - про санкції за Керченський міст: Це хороша пропозиція Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Погрожують борцям з наркотиками Миколаївця, який служив у так званій <<ДНР>>, заочно засудили до 11 років в'язниці Тваринники готуються отримати бюджетну дотацію Шахта дожила до поважного віку і продовжує працювати Народні депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять видатного українського поета, Героя України Івана Драча
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
07.11.2017

Від зарплати — до зарплати

Віктор БОНДАР

Традиційний тижневий огляд розпочнемо з повідомлення про те, що Нацбанк покращив прогноз зростання економіки України.
«Поліпшення перспектив зростання... пов’язане зі сприятливим впливом і внутрішніх, і зовнішніх факторів, що знаходило відображення в кращих результатах економічної активності більшості галузей у другому—третьому кварталах цього року, ніж очікувалося...» — ідеться в повідомленні прес-служби НБУ. З 1,6% до 2,2% — оце і всього росту?
Зате у 2018—2019 роках зростання ВВП прискориться до 3,2% і 3,5% відповідно. «Приватне споживання залишиться основним рушієм економічного зростання в ці роки завдяки підвищенню заробітних плат та пенсій, поліпшенню споживчих настроїв населення та активізації споживчого кредитування», — наголошують у НБУ. Важко сперечатися з такою поважною установою, але невже ж там — у НБУ — не бачать, що так зване підвищення заробітних плат та пенсій поки що спричинило лиш черговий виток подорожчання, а споживчі настрої населення, скажемо відверто, ніякі: від зарплати —до зарплати.
Стала відома вартість євроколії з Польщі до України на відрізку Львів — Рава-Руська — Варшава, а «Укрзалізниця» (УЗ) сподівається залучити до реалізації проекту інвесторів. Там підрахували, що загальна вартість такого проекту становитиме майже 50 мільйонів — скажімо так — умовних одиниць, через те, що одні джерела називають долари, другі — євро. Чого там на дрібниці розмінюватися?! Однак в УЗ застерігають, що існуючі обсяги перевезень пасажирів не забезпечать економічну окупність проекту, тому «Укрзалізниця» й повідомляє, що підтримує ініціативу Львівської обласної державної адміністрації з реалізації проекту, але за рахунок інвесторів або держбюджету.
В «Укрзалізниці» також повідомили, що різна ширина колії обумовлює необхідність у перестановці колісних пар рухомого складу або пересадці пасажирів, перевантаженні вантажів, що, в свою чергу, «створює незручності для користувачів залізничного транспорту і технологічні перешкоди в організації злагодженого перевізного процесу...». Коротше кажучи, таке враження, що на цьому етапі будівництво, за великим рахунком, нікому не потрібне. Чи ціну набивають?
І  насамкінець. Nestle, найбільша в світі компанія з виробництва харчових продуктів, оголосила про виведення з ланцюгів постачання яєць від курей, що утримуються в клітках. Згідно з заявою компанії, таке рішення прийняли під час переговорів з організацією Open Wing Alliance, що працює над поліпшенням умов утримання сільськогосподарських тварин у всьому світі. Нова політика стосуватиметься всіх брендів компанії, зокрема тих, що представлені в Україні: «Світоч» та «Торчин». Метою Nestlе є підвищення якості життя та сприяння здоровому майбутньому. Це включає в себе забезпечення гідних умов для тварин.
От би хтось так подбав про українців!

Підсумовував Віктор БОНДАР.

Всі статті рубрики На головну