Укр | Рус
Футбол. Господарі першими достроково вийшли до 1/8 фіналу Футбол. Поляки несподівано зазнали фіаско Допоможіть розшукати пенсіонерку із Здолбунова Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття у зв’язку зі смертю поета та державного діяча, Героя України Івана Драча Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Футбол. Робили ставку на Колумбію, а перемогла Японія Хочеш миру - не втрачай боєздатності Марін Ле Пен зобов'язали повернути Європарламенту €300 тисяч Глава Представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі - про санкції за Керченський міст: Це хороша пропозиція Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Погрожують борцям з наркотиками Миколаївця, який служив у так званій <<ДНР>>, заочно засудили до 11 років в'язниці Тваринники готуються отримати бюджетну дотацію Шахта дожила до поважного віку і продовжує працювати Народні депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять видатного українського поета, Героя України Івана Драча
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
05.12.2017

Великий вал тисне на ціни

Ірина КОЗАК

Упродовж усієї жнивної кампанії Хмельниччина посідала чільні місця за врожайністю зернових. На початок грудня край залишається лідером серед інших регіонів за кількістю зібраного з гектара. Як повідомили в обласному департаменті агропромислового розвитку, нині впорали майже 90% площ, намолочено понад 3 млн тонн зерна, а середня урожайність — 62 центнери з гектара. При цьому є господарства, де вдалось перевищити і цю планку. В Чемеровецькому та Дунаєвецькому районах мають по 68—71 ц/га. Це справді рекордні досягнення, яких область не знала раніше.
Нині в господарствах активно збирають кукурудзу. Культуру обмолочено на більш як 130 тисячах гектарів. Це — дві третини від посіяного. При цьому валовий збір становить 1,1 мільйона тонн, а середня урожайність — 83 ц/га. 
А у багатьох районах звітують про завершення робіт на бурякових плантаціях. Цукристі викопано на майже 37 тисячах гектарів. Схоже, солодкі корені знову стають традиційною культурою для краю. Якщо минулими роками спостерігалося скорочення посівів та зниження врожайності, то нинішній сезон порадував усіх. Валовий збір цукросировини вже сягнув двох мільйонів тонн. Середня врожайність — 540 центнерів з гектара — перевищила торішні показники на 90 центнерів.
Із початку сезону вироблено майже 200 тисяч тонн цукру, а це вдвічі більше солодкого продукту, ніж потребує область.
Усе це не тільки тішить аграріїв, а й позначається на ціновій політиці в регіоні. Цукор, гречка, низка інших товарів стали у магазинах на кілька гривень дешевшими, ніж на почату осені.
А в господарствах дбають про урожай наступного року. В області, як і планували, посіяли 212 тисяч гектарів озимих зернових, іще 54 тисячі гектарів займає озимий ріпак.

Хмельницька область.

Всі статті рубрики На головну