Укр | Рус
Профільний Комітет провів круглий стіл щодо гарантій прав людини відповідно до міжнародних стандартів (відео) 300 російських атлетів підозрюються у вживанні заборонених препаратів На Рівненщині прокуратура припинила незаконну оренду землі Біатлон. Четверту медаль для української команди виборола Віта Семеренко! Учасників <<ювелірного нападу>> затримано Через АЧС на Херсонщині вирізали цілу ферму В Апараті Верховної Ради України завершилося підвищення кваліфікації працівників першого року державної служби Воїни АТО Рівненщини об’єднались До дітей Волновахи поїхали <<миколайчики>> з Рівненщини Студенти приміряли суддівську мантію Для пенсіонерів-вимушених переселенців, які пройшли ідентифікацію, перевірка їх місця проживання не здійснюватиметься, - заступник міністра соцполітики У Верховній Раді триває "круглий стіл", присвячений проблемам вимушених переселенців Путін зголосився на <<добрий крок>> - обмін полоненими до Різдва?.. НБУ знову підвищив облікову ставку - до 14,5% Футбол. Реконструкція стадіону «Полісся» в Житомирі коштуватиме 87 мільйонів
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Яку частку сімейного бюджету ви витрачаєте на сплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період?

Голосувати

З яким настроєм ви очікуєте завершення 2017 року?

Голосувати
На головну
07.12.2017

У тренувальних маневрах задіяли нові катери

Військово-Морські сили Збройних Сил України провели у Чорному морі тактичне навчання (на знімку). У тренувальних маневрах було задіяно шість малих броньованих артилерійських катерів, чотири з яких нещодавно ПАТ «Завод «Кузня на Рибальському» передало ВМС.

 


Напередодні Дня Збройних Сил України в Одесі відбулася церемонія присвоєння назв чотирьом новозбудованим катерам. У урахуванням клопотання територіальних громад вироби проекту 58155 отримали іменні назви «Вишгород», «Кременчук», «Лубни» і «Нікополь».


Фото прес-центру Командування ВМС ЗСУ.

Всі статті рубрики На головну