У сучасному світі однією із ключових складових успіху є здатність людини постійно конвертувати зовнішню інформацію у свої внутрішні інтелектуальні структури. Про це перший заступник голови Комітету з питань освіти та науки, народний депутат України (фракція Блоку Петра Порошенка) Олександр Співаковський заявив під час конференції «IT Trends Conference», яка проходила в Херсонському державному університеті і була приурочена до 11-річчя відкриття в Херсоні Центру розробки «DataArt».

«Молодь, яка ставить перед собою високі цілі, повинна бути готовою вчитися протягом усього свого життя і ніколи не зупинятися на досягнутому, адже лише так можна залишатися в тренді... Здатність рухатися вперед — ця здатність сьогодні є ключовою», — сказав Олександр Співаковський.

Він також звернув увагу на те, що Херсонський державний університет зміг побудувати ефективну та якісну систему навчання, яка дала змогу отримати довіру від всесвітньо відомої компанії, а згодом за-служити поважну репутацію в ІТ-сфері.

«Але для мене ключовим моментом є те, що молодь має можливість навчатися в Херсоні, отримувати тут якісну освіту, цікаву роботу і гідну зарплату. Для мене це є втіленням сучасної моделі відносин: коли молоді люди залишаються жити в рідному місті, бо тут вони отримують усі можливості для власної капіталізації», — відзначив О. Співаковський.

Перший заступник голови профільного комітету, як повідомляє прес-служба партії «Солідарність», побажав учасникам конференції плідної роботи і передав вітання від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Два роки тому, під час візиту до Херсона, глава уряду відзначив херсонський центр розробки DataArt як приклад успішного проекту, що відбувся.