Укр | Рус
<<Погорів>> посадовець Укрпошти На Миколаївщині дворічна дитина втопилася у вигрібній ямі Організували турнір пам'яті Героя Футбол. Німеччина врятувалася останньої миті, забивши диво-гол у дальню «дев’ятку»! Теніс. Стаховський – у фіналі турніру в Ілклі Футбол. Мексика зробила заявку на вихід із групи Україна і Польща мають разом працювати над питанням ексгумації своїх громадян, які загинули під час Другої світової війни та в післявоєнні роки - міністр закордонних справ України Павло Клімкін Для капітального ремонту всіх доріг, які сполучають населені пункти по всій території України, необхідно виділити 2 трлн. гривень У Лондоні тисячі людей вийшли на протест з вимогою провести нове всенародне опитування щодо Brexit На Запоріжжі поліція ліквідувала нарколабораторію та вилучила близько 100 грам метамфетаміну (відео) Київські оперативники затримали квартирника за серію крадіжок (відео) На Волині поліцейські затримали групу торговців наркотиками та вилучили в них майже кілограм амфетаміну (відео) Про події та факти розкриття злочинів правоохоронцями на минулому тижні дивіться у щотижневику «Поліція Прикарпаття» (відео) У Павлограді за скоєння розбою дільничний офіцер поліції поза службою затримав жінку (відео) У Києві викрили шахрая, який привласнив комунальний кінотеатр «Молодіжний»
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
14.03.2018

Де мільярд?

Олександр ВОЛОДИМИРОВ

Керівник спеціалізованої прокуратури Румунії з боротьби з організованою злочинністю та корупцією (DNA) Лаура Ковеші навіть під загрозою звільнення продовжує ставити владі незручні та такі, що викликають у них роздратування, запитання. Як повідомляє видання Romania Insider, Ковеші заявила, що з 2013 року DNA у справах про корупцію наклало арешт на активи корупціонерів, що сягають 2 мільярдів євро, а суди винесли остаточне рішення про стягнення із засуджених понад 1 мільярда євро на користь держави. 

"Необхідно запитати у виконавчої влади, що відбулося після винесення ухвал судів і скільки з них було виконано", -- не заспокоюється Ковеші. Румунське електронне видання Hotnews наводить її слова про те, що засуджені у справах про корупцію воліють відсидіти кілька років у в'язниці, ніж віддавати державі свої гроші чи нерухомість, що отримані у вигляді хабарів та зберігаються в багатьох закордонних банках або переписані на родичів і знайомих. На її думку, румунське законодавство містить зрозумілу та спрощену процедуру конфіскації незаконно набутого майна та фінансових коштів, а тому міністерство фінансів і податкова служба мають відповістити на запитання: чому вони не займаються поверненням до скарбниці активів хабарників. А податківці стверджують, що фактична конфіскація по суті дуже складний процес, бо дуже часто походження активів і банківських рахунків засуджених не завжди ясне. 

Але Ковеші з таким виправданням не згодна, тому що спецпрокуратура не передає справи на корупціонерів до суду без доказової бази й точних відомостей про розміри хабарів, місце та час їх отримання.

Вона нагадала, що DNA з 2016 року змогла добитися накладення арешту на нерухомість хабарників, яка перебуває за межами Румунії. Наприклад, кілька будинків у Франції, загальною вартістю  3,5 мільйона євро, два в Іспанії, вартість яких -- 500 тисяч  євро, а також на банківські рахунки в Кіпрі, Швейцарії та Німеччині. Але ці кошти так і не надійшли до бюджету країни. 

 

Всі статті рубрики На головну