Укр | Рус
Футбол. Німеччина врятувалася останньої миті, забивши диво-гол у дальню «дев’ятку»! Теніс. Стаховський – у фіналі турніру в Ілклі Футбол. Мексика зробила заявку на вихід із групи Україна і Польща мають разом працювати над питанням ексгумації своїх громадян, які загинули під час Другої світової війни та в післявоєнні роки - міністр закордонних справ України Павло Клімкін Для капітального ремонту всіх доріг, які сполучають населені пункти по всій території України, необхідно виділити 2 трлн. гривень У Лондоні тисячі людей вийшли на протест з вимогою провести нове всенародне опитування щодо Brexit На Запоріжжі поліція ліквідувала нарколабораторію та вилучила близько 100 грам метамфетаміну (відео) Київські оперативники затримали квартирника за серію крадіжок (відео) На Волині поліцейські затримали групу торговців наркотиками та вилучили в них майже кілограм амфетаміну (відео) Про події та факти розкриття злочинів правоохоронцями на минулому тижні дивіться у щотижневику «Поліція Прикарпаття» (відео) У Павлограді за скоєння розбою дільничний офіцер поліції поза службою затримав жінку (відео) У Києві викрили шахрая, який привласнив комунальний кінотеатр «Молодіжний» За позовом прокуратури мешканцям столичної Оболоні повернули дитячий садок У Краматорську викрито незаконну діяльність підпільних покерних клубів В Мукачеві затримано завідуючого травматологічним кабінетом районної лікарні, який вимагав 400 дол США
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.06.2018

Навіщо ускладнювати успішний митний експеримент

Максим СОЛОНЕНКО.

У Луцьку відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. 

Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко, голова Комітету з питань бюджету, народний депутат України Андрій Павелко, голова Волинської обласної ради Ігор Палиця.

Фото зі сторінки Андрія Павелка у Фейсбуці.

З-поміж інших питань на ньому розглядали підсумки та прогнози реалізації в області так званого «митного експерименту» щодо реконструкції доріг. Відзначивши унікальність прикордонного регіону, багатого на свої традиції та культуру, з неймовірно красивою природою і гостинними людьми, голова комітету Андрій Павелко відзначив, що саме Волинська область була серед перших регіонів, де 2015 року стартував митний експеримент, який дав змогу місцевій владі залучити додаткові ресурси на ремонт і будівництво доріг.

Виступаючи перед народними депутатами, начальник Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький назвав рекордним для Волині 2017 рік. У минулому році до державного бюджету митниця спрямувала понад 7,5 мільярда гривень. Доведений індикативний показник було перевиконано майже на 1,95 мільярда гривень. Все це дало можливість спрямувати на реконструкцію автомобільних доріг 766,2 мільйона гривень. Для порівняння: 2015-го за митним експериментом в області на це було спрямовано 104,2 мільйона гривень, 2016-го — 115,7 мільйона гривень.

У 2018 році, як доповів Віктор Кривіцький, зберігається тенденція до збільшення платежів до бюджету. За результатами роботи у першому кварталі Волинською митницею ДФС перераховано до держбюджету 2,98 мільярда гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2017 року надходження податків збільшилися на 772,8 мільйона гривень, або на 35 відсотків.

Водночас Волинській митниці ДФС на 2018 рік доведено індикативні показники доходів у загальній сумі 9,2 мільярда гривень, що на 61 відсоток більше від показника 2017 року. Сума коштів, спрямованих на реконструкцію автомобільних доріг за січень-квітень цього року, становила лише 46,9 мільйона гривень. Таке скорочення зумовлене невиконанням індикативних показників протягом лютого—квітня 2018 року іншими митницями ДФС. Річ у тім, що змінено формулу відрахувань коштів від перевиконання. Зокрема, новий порядок перерахувань передбачає, що коли загальний обсяг митних платежів за звітний місяць менший або дорівнює загальному обсягу показників надходжень, визначених у розписі державного бюджету, розподіл коштів не здійснюється. «Відтак, — зауважив Віктор Кривіцький, -на сьогодні обсяг коштів, які будуть залучені на реконструкцію доріг Волині, прогнозувати не можливо, оскільки це залежить від усієї системи митниць, а не лише від Волинської».

Тим часом в області триває реконструкція однієї з найбільш завантажених автомагістралей Луцьк — Ковель, яка з’єднує кілька обласних центрів із державними кордонами Польщі та Білорусі. Вже сьогодні виникають серйозні сумніви щодо вчасного завершення робіт на ній. Волинянам не зрозуміла ситуація, коли вдалий експеримент хочуть свідомо ускладнити, поставивши під сумнів його успішну реалізацію.

Волинська область.

 

Всі статті рубрики На головну