Укр | Рус
Футбол. Німеччина врятувалася останньої миті, забивши диво-гол у дальню «дев’ятку»! Теніс. Стаховський – у фіналі турніру в Ілклі Футбол. Мексика зробила заявку на вихід із групи Україна і Польща мають разом працювати над питанням ексгумації своїх громадян, які загинули під час Другої світової війни та в післявоєнні роки - міністр закордонних справ України Павло Клімкін Для капітального ремонту всіх доріг, які сполучають населені пункти по всій території України, необхідно виділити 2 трлн. гривень У Лондоні тисячі людей вийшли на протест з вимогою провести нове всенародне опитування щодо Brexit На Запоріжжі поліція ліквідувала нарколабораторію та вилучила близько 100 грам метамфетаміну (відео) Київські оперативники затримали квартирника за серію крадіжок (відео) На Волині поліцейські затримали групу торговців наркотиками та вилучили в них майже кілограм амфетаміну (відео) Про події та факти розкриття злочинів правоохоронцями на минулому тижні дивіться у щотижневику «Поліція Прикарпаття» (відео) У Павлограді за скоєння розбою дільничний офіцер поліції поза службою затримав жінку (відео) У Києві викрили шахрая, який привласнив комунальний кінотеатр «Молодіжний» За позовом прокуратури мешканцям столичної Оболоні повернули дитячий садок У Краматорську викрито незаконну діяльність підпільних покерних клубів В Мукачеві затримано завідуючого травматологічним кабінетом районної лікарні, який вимагав 400 дол США
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
14.06.2018

Запустили асфальтозавод, що не димить

Віктор СКРИПНИК

Асфальтозавод нового покоління став до ладу у Немирівському районі. Це комплекс вітчизняного виробництва, під час роботи якого не відбувається викидів у довкілля.
Підприємство розташоване біля села Червоне, неподалік автомобільної траси міжнародного значення Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка. Для ремонту цієї дороги використовуватимуть асфальт з нового заводу.
Збудувало завод українсько-німецьке підприємство ТОВ «Автострада», що здійснює ремонт цієї дороги. Керівник товариства Анатолій Вакар пояснив «Голосу України», що комплекс передбачає принципово нову систему очистки, завдяки якій не відбувається шкідливих викидів в атмосферу.
— Крім того, ми використовуємо дизельне паливо, а не мазут, як на старих заводах, — уточнює Анатолій Вакар. — Воно повністю згорає. Відходи уловлює система фільтрів, яка складається з понад ста одиниць елементів очистки.
Виробничий процес автоматизовано. За ним стежить оператор на екрані монітора. На підприємстві є власна міні-електростанція. Невеликий за обсягами комплекс, розташований на площі майже 500 квадратних метрів, змонтували у короткі терміни, лише за півтора місяці. Що важливо, вироблена продукція має високу якість. Як стверджують фахівці, протягом години тут вироблятимуть 160 тонн асфальтобетонної суміші.
— Це нова партія асфальтобетонних комплексів вітчизняного виробництва з посиленою системою очистки, виготовлена на Кременчуцькому заводі дорожніх машин, — продовжує співрозмовник. — Від старих відрізняється не тільки екологічністю, а й якістю продукції.

Всі статті рубрики На головну