Футбол. РФ. ЧС-2018. Фінальний турнір. Груповий етап. 3-й тур. 25 червня.
Група А. Саудівська Аравія — Єгипет. 2:1. Голи: Аль-Фарадж, 45+7, Аль-Давсарі, 90+5 — Салаг, 22. На 40-й хвилині Аль-Муваллад (Саудівська Аравія) не реалізував пенальті (воротар).
Уругвай — РФ. 3:0. Голи: Суарес, 10, Черишев, 23 (у власні ворота), Кавані, 90. Вилучено Смольникова (РФ, 36, два попередження).

В Н П М О
1. Уругвай 3 0 0 5 — 0 9
2. РФ 2 0 1 8 — 4 6
3. Саудівська Аравія 1 0 2 2 — 7 3
4. Єгипет 0 0 3 2 — 6 0

Можливо, тепер на якийсь час припиниться шалена хвиля хвалькуватого базікання в російській пресі і місцевому вболівальницькому середовищі. А то після двох перемог на старті над командами (нехай вони не ображаються) незірковими збірну господарів тамтешній електорат почав відносити до числа фаворитів чемпіонату.
І варто було їй зіткнутися з суперником по-справжньому серйозним, у складі якого грає чимало класних майстрів і дві справжні зірки — Луїс Суарес («Барселона») та Едісон Кавані (ПСЖ), картковий будиночок пишномовних оцінок, збудований у запалених головах дилетантів, розвалився, як і слід було очікувати.
Це болюча, але справедлива поразка команди Черчесова. Хоча своє завдання мінімум вона виконала — вийшла з групи. Однак що буде далі, сказати важко. Адже її наступний суперник — збірна Іспанії. І матч з нею може стати останнім для росіян на чемпіонаті...

***

Група В. Іран — Португалія. 1:1. Голи: Ансаріфард, 90+3 (п) — Куарежма, 45. На 53-й хвилині Роналду (Португалія) не реалізував пенальті (воротар).
Іспанія — Марокко. 2:2. Голи: Іско, 19, Аспас, 90+2 — Бутаіб, 14, Ен-Несірі, 81.

В Н П М О
1. Іспанія 1 2 0 6 — 5 5
2. Португалія 1 2 0 5 — 4 5
3. Іран 1 1 1 2 — 2 4
4. Марокко 0 1 2 2 — 4 1

У матчах з фаворитами — іспанцями та португальцями — їхні суперники показали себе з найкращого боку. Зрештою, вони не програли. Але далі в турнірі підуть не вони, а команди з Піренейського півострова.
До речі, Іспанія зуміла уникнути поразки в напруженому поєдинку з марокканцями й останньої миті стала переможцем групи. Іранцям також у доданий час вдалося врятуватися. Однак нічия вивела до плей-оф Роналду та його команду. Втім, як уже було зазначено, іранська збірна гідна поваги.