Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у зустрічі з членом парламенту Канади, парламентським секретарем міністра (міністерства) канадської спадщини Аріфом Вірані.
У зустрічі з української сторони взяли участь голова депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов, співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою, голова підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету з питань бюджету Іван Крулько та голова підкомітету з питань виборів і референдумів Комітету з питань правової політики та правосуддя Олександр Черненко. З канадської сторони були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, а також Радник з політичних та суспільних питань Руслан Кац.
Під час зустрічі сторони обговорили питання двосторонніх відносин та перспективи співпраці в контексті розвитку міжпарламентського діалогу між Україною та Канадою. Також увага співрозмовників була присвячена розгляду внутрішньополітичної ситуації в Україні, підготовці конференції з підтримки реформ в Україні, яка запланована в Канаді на 2019 рік.
Учасники зустрічі акцентували увагу на необхідності поглиблення співробітництва у галузях, що становлять обопільний інтерес, зокрема співпраця в економічній та енергетичній сферах.
Ганна Гопко подякувала канадській стороні за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, надання гуманітарної та технічної допомоги.
Також канадська сторона поінформувала про пріоритети та діяльність під час головування Канади в G-7.

Інформаційне управління апарату Верховної Ради України.