Укр | Рус
Сьогодні вшановують захисників Донецького аеропорту Сьогодні Україну накриє магнітна буря ООС: бойовики здійснили 5 обстрілів позицій українських військових На «гарячу лінію» Рівненської ОДА звернулося майже 14 тисяч людей На Водохреща у Пересопниці відбудеться фестиваль календарно-обрядових пісень У Рівному презентували «Зникле місто» «Рівненщину туристичну» рекламують китайською мовою «Усі ми - і наші дипломатичні місії, і наші міжпарламентські групи дружби - повинні нагадувати світові, що «Щедрик» - це є частина української творчості і український подарунок усьому світові», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив на необхідності тісніше співпрацювати з Парламентом Австрії для вироблення спільних позицій, зокрема, й проти агресії Росії Ірина Геращенко: «Ми вимагаємо від РФ негайного звільнення в односторонньому порядку 24 військовополонених моряків та апелюємо до США та країн-членів ЄС ввести «Азовський пакет санкцій» проти Росії» Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Результат судилища над військовополоненими моряками передбачуваний Зустріч Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Головою Національної Ради Республіки Австрія Вольфгангом Соботкою Хокей. Зроблено крок до створення Об'єднаної ліги Прокурори систематично реагують на порушення конституційних прав громадян при застосуванні примусових заходів за адміністративні правопорушення
Загрузка...
На головну
14.09.2018

Науковці прагнуть прислужитися фармації, стоматології...

Надія МИКОЛАЙЧУК.

ТЕРНОПІЛЬ:

Директор наукового парку Григорій Химич і ректор Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського професор Михайло Корда підписали угоду про партнерство ТДМУ з корпорацією «Науковий парк «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля». Цьому передувало обговорення напрямів співпраці та можливості розширення діяльності. Зокрема, йшлося про розвиток науково-технічної та інноваційної діяльності, ефективне й раціональне використання наукового потенціалу, розвиток матеріально-технічної бази університету для комерціалізації результатів наукових досліджень, впровадження проектів на українському та закордонному ринках. У процесі цієї співпраці також планують залучити інвестиції, реалізувати власні інноваційні проекти, запровадити практичну реалізацію науково-дослідних робіт.

Григорій Химич та Михайло Корда.

Фото надано прес-службою ТДМУ.

До слова, науковий парк «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля» успішно функціонує з 2011 року та співпрацює з 33 партнерами, з них — 11 закордонних. Це успішна інтеграційна міжнародна структура, яка об’єднує освіту, науку, виробництво, інститути владних структур та фінансові структури задля впровадження інноваційно-інвестиційних проектів і виходу на внутрішній та світові ринки.
Основне коло інтересів цього кластера — популяризація нової високотехнологічної наукоємної продукції. Акцент нині роблять на фармації, стоматології, метрологічній службі в медицині, екологічному аудиті та безпеці довкілля. В полі зору також інформаційні мережі та телекомунікаційні технології в медицині, біохімічні й імунологічні дослідження, експериментальне моделювання, вивчення інфекційних хвороб і створення програмного продукту, повідомляють у прес-службі ТДМУ.
 

Всі статті рубрики На головну