Укр | Рус
Британія до кінця року розширить військову присутність в Україні Октоберфест-2018 стартував у Мюнхені У Ворохті відбуваються Всеукраїнські змагання «Краще спортивне село України» під егідою ВФСТ «Колос» «Західна фортеця-2018». Триває активна фаза комплексних навчань прикордонників Українські військові взяли під контроль хутір поблизу Золотого Аварія порома в Танзанії: кількість загиблих досягла 170 осіб В результаті теракту на параді в Ірані загинули 24 особи, понад 50 поранені Бокс. Джошуа і Повєткін за бій у Лондоні зароблять ... Школяр з України тріумфував на міжнародних дебатах Сьогодні відзначають Всесвітній день без автомобіля У Києві - день жалоби за загиблим на Донбасі земляком Україна показала прогрес у рейтингу щодо відкритих даних Футбол. Пропозиція аргентинському українцю Навколо міст і сіл на Донбасі з'являться зони безпеки Британія створює кібервійська для боротьби з російськими хакерами
Загрузка...
Голосування
Чи стежите ви за курсом валют?

Голосувати

Чи довіряєте ви українським банкам?

Голосувати

На вашу думку, який найкращий метод зберегти заощадження?

Голосувати

На що ви витрачаєте найбільшу частку місячного бюджету?

Голосувати

Чи вдається вам щомісяця заощаджувати?

Голосувати
На головну
14.09.2018

Науковці прагнуть прислужитися фармації, стоматології...

Надія МИКОЛАЙЧУК.

ТЕРНОПІЛЬ:

Директор наукового парку Григорій Химич і ректор Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського професор Михайло Корда підписали угоду про партнерство ТДМУ з корпорацією «Науковий парк «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля». Цьому передувало обговорення напрямів співпраці та можливості розширення діяльності. Зокрема, йшлося про розвиток науково-технічної та інноваційної діяльності, ефективне й раціональне використання наукового потенціалу, розвиток матеріально-технічної бази університету для комерціалізації результатів наукових досліджень, впровадження проектів на українському та закордонному ринках. У процесі цієї співпраці також планують залучити інвестиції, реалізувати власні інноваційні проекти, запровадити практичну реалізацію науково-дослідних робіт.

Григорій Химич та Михайло Корда.

Фото надано прес-службою ТДМУ.

До слова, науковий парк «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля» успішно функціонує з 2011 року та співпрацює з 33 партнерами, з них — 11 закордонних. Це успішна інтеграційна міжнародна структура, яка об’єднує освіту, науку, виробництво, інститути владних структур та фінансові структури задля впровадження інноваційно-інвестиційних проектів і виходу на внутрішній та світові ринки.
Основне коло інтересів цього кластера — популяризація нової високотехнологічної наукоємної продукції. Акцент нині роблять на фармації, стоматології, метрологічній службі в медицині, екологічному аудиті та безпеці довкілля. В полі зору також інформаційні мережі та телекомунікаційні технології в медицині, біохімічні й імунологічні дослідження, експериментальне моделювання, вивчення інфекційних хвороб і створення програмного продукту, повідомляють у прес-службі ТДМУ.
 

Всі статті рубрики На головну