Укр | Рус
У центрі Києва, у Печерському районі ЖРЕП влаштував опалювальний геноцид цілому житловому будинку У волинянина на Рівненщині вилучили пістолет і биту І.Геращенко: Українська сторона наполягає на проведенні позачергового засідання ТКГ для обговорення нелегітимних виборів на окупованому Донбасі Із зони спостереження РАЕС вчилися евакуйовувати 100 тисяч людей Президент привітав лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва з ювілеєм «Польща, Україна, Литва творять собою той пояс свободи, той щит Європи, який захищає не тільки наші країни, а й увесь європейський простір», - Андрій Парубій (відео) МВФ прогнозує, що у наступні два роки економіки європейських країн зіткнуться із низкою викликів. І хоча прогноз зростання для європейських економік зменшується, загальна оцінка лишається позитивною Брифінг Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил У Рівному є власні Магеллани Кінцевий документ IX сесії Асамблеї членів Верховної Ради України, Сеймасу Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща Самбо. Збірна України завоювала 11 нагород на чемпіонаті світу Футбол. «Реал» начебто визначився з тренером Виявили тисячолітні кургани Чернівецький національний університет пішов «Великим шовковим шляхом» Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у Конференції високого рівня з розробки антикорупційних стратегій в цифрову епоху у м.Рим (Італійська Республіка)
Загрузка...
На головну
14.09.2018

Науковці прагнуть прислужитися фармації, стоматології...

Надія МИКОЛАЙЧУК.

ТЕРНОПІЛЬ:

Директор наукового парку Григорій Химич і ректор Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського професор Михайло Корда підписали угоду про партнерство ТДМУ з корпорацією «Науковий парк «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля». Цьому передувало обговорення напрямів співпраці та можливості розширення діяльності. Зокрема, йшлося про розвиток науково-технічної та інноваційної діяльності, ефективне й раціональне використання наукового потенціалу, розвиток матеріально-технічної бази університету для комерціалізації результатів наукових досліджень, впровадження проектів на українському та закордонному ринках. У процесі цієї співпраці також планують залучити інвестиції, реалізувати власні інноваційні проекти, запровадити практичну реалізацію науково-дослідних робіт.

Григорій Химич та Михайло Корда.

Фото надано прес-службою ТДМУ.

До слова, науковий парк «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля» успішно функціонує з 2011 року та співпрацює з 33 партнерами, з них — 11 закордонних. Це успішна інтеграційна міжнародна структура, яка об’єднує освіту, науку, виробництво, інститути владних структур та фінансові структури задля впровадження інноваційно-інвестиційних проектів і виходу на внутрішній та світові ринки.
Основне коло інтересів цього кластера — популяризація нової високотехнологічної наукоємної продукції. Акцент нині роблять на фармації, стоматології, метрологічній службі в медицині, екологічному аудиті та безпеці довкілля. В полі зору також інформаційні мережі та телекомунікаційні технології в медицині, біохімічні й імунологічні дослідження, експериментальне моделювання, вивчення інфекційних хвороб і створення програмного продукту, повідомляють у прес-службі ТДМУ.
 

Всі статті рубрики На головну