10. «Карпати» 2 4 6 12 — 20 10
11. «Чорноморець» 2 3 7 9 — 16 9
12. «Арсенал» 2 1 9 7 — 21 7

19 жовтня. «Шахтар» — «Десна». 1:0. Харків. ОСК «Металіст».
4 119 глядачів. Рефері — Бойко (Київська область). Гол: Майкон, 88. Вилучено Кайоде («Шахтар», 64, пряма червона картка).
20 жовтня. «Маріуполь» — «Зоря». 3:2. Маріуполь. Стадіон імені Володимира Бойка. 2 305 глядачів. Рефері — Арановський (Київ). Голи: Борячук, 30, 36, Зубков, 83 — Громов, 89, Кочергін, 90+1. На 60-й хвилині Кочергін («Зоря») не реалізував пенальті (пробив вище воріт). Вилучено Федорчука («Маріуполь», 65, друге попередження), Караваєва («Зоря», 79, фол останньої надії).
«Ворскла» — «Динамо». 0:1. Полтава. «Ворскла» імені Олексія Бутовського. 6 700 глядачів. Рефері — Абдула (Харків). Гол: Циганков, 40.
21 жовтня. «Львів» — «Арсенал-Київ». 1:0. Львів. «Арена Львів». 1 465 глядачів. Рефері — Труханов (Харків). Гол: Бруно, 37. Вилучено Бруно («Львів», 63, два попередження), Лолу («Арсенал», 74, два попередження).
«Олімпік» — «Чорноморець». 1:0. Київ. «Динамо» імені Валерія Лобановського. 800 глядачів. Рефері — Можаровський (Львів). Гол: Дегтярьов, 70.
«Олександрія» — «Карпати». 2:1. Олександрія. КСК «Ніка». 1 606 глядачів. Рефері — Монзуль (Харків). Голи: Шастал, 11, Ковалець, 41 — Гуцуляк, 54.
«Шахтар» вимучив перемогу над «Десною». Чернігівське «катеначчо» (в перекладі з італійської — дверний засув, щільна оборона) працювало до останніх хвилин цього досить нудного протистояння. І коли здавалося, що буде сенсація, класним ударом зі штрафного Майкон приніс перемогу «гірникам».
Цей матч став для воротаря «Шахтаря» Андрія П’ятова 400-м у футболці донеччан. «Шахтар» виготовив спеціальну форму для вартового воріт на честь ювілейного матчу. Був і шикарний торт.
А сьогодні всі ті події відійшли на другий план. Бо на першому — поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів між «Шахтарем» і англійським клубом «Манчестер Сіті» на стадіоні «Металіст».
***
Протягом більшості ігрового часу в Маріуполі господарі мали помітну перевагу. В першому таймі дублем відзначився Борячук. А під завісу зустрічі Зубков зробив рахунок більш ніж комфортним для азовців.
Але раптом «Зоря» прокинулася, на передостанній хвилині основного часу скоротила розрив, а на першій доданій луганчани забили ще раз. Але, щоб врятувати зустріч, їм забракло часу. Як то кажуть, потяг уже пішов...
***
У Полтаві зустрічалися учасники групового етапу Ліги Європи — «Ворскла» і «Динамо».
У першому таймі гості діяли трохи гостріше і моментів створили більше. Зрештою, вони перед перервою забили м’яч. У тому епізоді юний форвард динамівців Супряга протягнув м’яч флангом, віддав націлену передачу на Циганкова, котрий впевнено влучив у «дев’ятку» воріт Шуста.
Друга половина розпочалася дещо інтенсивніше — обидві команди намагалися атакувати. «Ворскла» прагнула не поступатися супернику, вела позиційний наступ і створювала гострі моменти. Особливо гаряче було, коли Коломоєць класно уникнув офсайду й опинився без опіки перед воротами «Динамо», але не приборкав м’яча.
Полтавчани продовжували йти вперед, однак кияни, віддавши супернику ініціативу, не дозволяли підходити надто близько до своїх володінь. Небезпечних моментів в останні півгодини ігрового часу біля обох воріт майже не спостерігалося. Можна пригадати хіба що шанс Сідклея в доданий час, який не пробив воротаря. Поєдинок так і завершився мінімальною перемогою динамівців.
Ця звитяга стала п’ятою поспіль для киян у чемпіонаті. В усіх цих зустрічах суперники їм не забивали. Востаннє «Динамо» пропускало в УПЛ 16 вересня в матчі проти «Зорі» (1:1). Далі були обіграні «Десна» (4:0), «Маріуполь» (2:0), «Арсенал» (1:0), «Олімпік» (1:0). І ось тепер додалась «Ворскла».
Після цього успіху «Динамо» знову наблизилося до «Шахтаря» на відстань у два очки, не дозволивши донецькому клубу відірватися в турнірній таблиці.