Сідней (Австралія). Учора на «Іграх Нескорених» українці здобули п’ять нагород.
Збірна лучників — Майя Москвич, Сергій Шимчак та Андрій Усач — виграли «золото» в командному заліку.

Крім того, Майя Москвич (на знімку) виборола ще й індивідуальну золоту медаль серед жінок-новачків. Срібна відзнака — у лучника Олександра Зозуляка.
Ще одне «золото» в забігу на 1500 метрів у категорії Men’s IT7 здобув Богдан Оксентюк. А в штовханні ядра срібним призером став Юрій Дмитренко.
Боротьба. Будапешт (Угорщина). Чемпіонат світу. До «золота», здобутого львів’янкою Аллою Черкасовою
(68 кг), наші дівчата додали ще дві «бронзи».
Оксана Лівач зі Львова у бронзовій сутичці (вага до 50 кг) перемогла Ріту Ріту з Індії (двічі чемпіонку Співдружності та срібну призерку першості світу U23). Чемпіонка світу-2014 і дворазова чемпіонка Європи Юлія Остапчук (уродженка Ковеля, а нині львів’янка) в сутичці за «бронзу» (до 63 кг) здолала чемпіонку світу та Європейських ігор угорку Маріану Састін.
Теніс. Сінгапур. Українка Еліна Світоліна переграла Каролін Возняцкі з Данії (5:7, 7:5, 6:3) і вперше в кар’єрі вийшла до фіналу Підсумкового турніру.