Укр | Рус
У Млинові на Рівненщині вшанували тих, хто знає ціну хліба До 100-річчя легенди американської музики: пам’ять про «батька мюзиклів» повертається до Рівного У Сарнах на Рівненщині нетверезий чоловік прийшов у кафе з гранатою СБУ блокувала канал збуту в Україні зброї та боєприпасів, організований прихильниками міжнародної терористичної організації «Ісламська держава» Футбол. Авторитетний фахівець оцінив гру збірної Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час брифінгу у понеділок назвав ключові питання поточного пленарного тижня Як і обіцяли, перекрили трасу Футбол. Поле в Анталії зіпсовано зливами У печерному монастирі Качи-Кальон під Бахчисараєм в аннексованому Криму, де знаходиться Свято-Успенський монастир Сімферопольської єпархії УПЦ МП, «під прикриттям релігії ведеться господарська діяльність» Брифінг Голови Верховної Ради України Андрія Парубія за результатами Погоджувальної ради (відео) Футбол. Як визначатиметься переможець Ліги націй Сьогодні, 19 листопада, розпочинається процес висування кандидатів на місцевих виборах 23 грудня 2018 року Фракція БПП назвала умови голосування за проект Держбюджету-2019 Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається, що парламент 22 листопада схвалить Держбюджет-2019 у цілому На стихійний страйк перевізників херсонці відповіли стихійним мітингом
Загрузка...
На головну
06.11.2018

Колективу Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Дорогі друзі!

Щиро вітаю із 100-річним ювілеєм від дня заснування головної всеукраїнської бібліотеки — справжнього науково-інформаційного, дослідного та культурологічного центру України.
За роки існування ваша поважна установа сформувалась як високопрофесійна потужна інституція України, яка входить до числа десяти найбільших національних бібліотек світу. Вона здійснює книгообмінні зв’язки з понад тисячею наукових установ у майже сімдесяти країнах світу, розвиваючи бібліотечно-інформаційну справу на рівні міжнародних стандартів.
Ця дата — визначна подія не тільки для вашого колективу і численних читачів, а й для всієї країни. Адже ваші зусилля щоденно спрямовані на збереження та дослідження національної та світової культурної і духовної книжкової спадщини, розвиток науки й освіти, утвердження загальнолюдських цінностей у сучасному суспільстві.
Завдяки творчій енергії та невтомній праці ваших фахівців, справжніх знавців і ентузіастів своєї справи, бібліотека стала не лише державним книгосховищем і загальнодоступним просвітницьким і освітнім центром, а й другою домівкою для багатьох поколінь читачів.
Приємно відзначити, що ви не зупиняєтесь на досягнутому, а впевнено розвиваєтесь, створюючи умови для найвимогливішого відвідувача, надаючи комфортні читальні зали, вдосконалюючи науково-довідковий апарат. Ваш високопрофесійний колектив, зберігаючи вікові традиції, відкритий до новаторства й упевнено освоює сучасний інформаційний простір, активно впроваджуючи прогресивні технології.
Бажаю вам і надалі, використовуючи потужний потенціал, нагромаджений досвід, творчу енергію, досягати нових вагомих успіхів у найдостойнішій справі — ріднити людей із книгою, відкриваючи їм красу і силу слова.
Нехай щастить вам на цьому шляху!

Голова
Верховної Ради України
Андрій ПАРУБІЙ.

 

Всі статті рубрики На головну