Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Біатлон. «Золото» Юлії Журавок! Україна ні в кого не буде питати дозволу, крім власного народу - Президент про стратегічний курс держави на вступ до ЄС і НАТО Російська сторона блокує пропозиції України щодо передачі 23 росіян в обмін на українців-політв`язнів Кремля, - Ірина Геращенко НАБУ викрило у розкраданні понад 93 мільйонів гривень «Укрзалізниці» сімох осіб, серед підозрюваних – і народний депутат Прокуратура Рівненщини бере активну участь у міжнародному співробітництві Ухвалення Закону про впорядкування механізму переходу парафій до ПЦУ створює всі умови для мирного процесу розбудови нашої церкви - Президент на подячному молебні на Житомирщині Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил У ЦВК пройшли чергові тренінги «Вступ до кібергігієни» Теніс. Переможний дуплет у виконанні українок Відшукали заблукалого в Карпатах лижника (з Одеси, 1983 р. н.) Фракція "Народний фронт" пропонує встановити День вшанування пам`яті Героїв, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України Поблизу Львова горів завод компанії «Оліяр», постраждалих нема... Черкащина. IT-фахівці InterLink LLC перемогли на конкурсі у США
Загрузка...
На головну
06.11.2018

Колективу Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Дорогі друзі!

Щиро вітаю із 100-річним ювілеєм від дня заснування головної всеукраїнської бібліотеки — справжнього науково-інформаційного, дослідного та культурологічного центру України.
За роки існування ваша поважна установа сформувалась як високопрофесійна потужна інституція України, яка входить до числа десяти найбільших національних бібліотек світу. Вона здійснює книгообмінні зв’язки з понад тисячею наукових установ у майже сімдесяти країнах світу, розвиваючи бібліотечно-інформаційну справу на рівні міжнародних стандартів.
Ця дата — визначна подія не тільки для вашого колективу і численних читачів, а й для всієї країни. Адже ваші зусилля щоденно спрямовані на збереження та дослідження національної та світової культурної і духовної книжкової спадщини, розвиток науки й освіти, утвердження загальнолюдських цінностей у сучасному суспільстві.
Завдяки творчій енергії та невтомній праці ваших фахівців, справжніх знавців і ентузіастів своєї справи, бібліотека стала не лише державним книгосховищем і загальнодоступним просвітницьким і освітнім центром, а й другою домівкою для багатьох поколінь читачів.
Приємно відзначити, що ви не зупиняєтесь на досягнутому, а впевнено розвиваєтесь, створюючи умови для найвимогливішого відвідувача, надаючи комфортні читальні зали, вдосконалюючи науково-довідковий апарат. Ваш високопрофесійний колектив, зберігаючи вікові традиції, відкритий до новаторства й упевнено освоює сучасний інформаційний простір, активно впроваджуючи прогресивні технології.
Бажаю вам і надалі, використовуючи потужний потенціал, нагромаджений досвід, творчу енергію, досягати нових вагомих успіхів у найдостойнішій справі — ріднити людей із книгою, відкриваючи їм красу і силу слова.
Нехай щастить вам на цьому шляху!

Голова
Верховної Ради України
Андрій ПАРУБІЙ.

 

Всі статті рубрики На головну