Четверо дітей-сиріт віком 16—17 років, а також особи з їх числа 18—23 років отримали ключі від квартир, придбаних за державні кошти.
Вручали їх на засіданні виконкому міськради. Очільник Вінниці Сергій Моргунов зазначив, що другий рік поспіль діє урядова програма на придбання житла для такої категорії молоді. «Це люди, які опинилися у складній життєвій ситуації, ростуть без батьківського піклування, — каже Серій Моргунов. — Для них державна підтримка — чи не єдиний шанс і надія отримати власний дах над головою. Торік ми купили п’ять квартир, тепер ще чотири».
Керівник міста Сергій Моргунов (на знімку) вручив ключі новоселам, привітав молодих людей із гарною подією у їхньому житті, побажав знайти себе у житті.

Фото з сайту Вінницької міськради.

 

ТИМ ЧАСОМ

Профільна комісія при Чернігівській ОДА погодила рішення про придбання дітям-сиротам трьох квартир і одного будинку. Йдеться про Бахмацький, Сновський та Борзнянський райони.
На купівлю житла для чотирьох сиріт з державного бюджету буде витрачено понад 680 тисяч гривень. А всього на Чернігівщині передбачено витратити 16,4 млн грн державної субвенції для придбання житла дітям-сиротам, вже розподілено понад дев’ять мільйонів. Це — 18 міських квартир та сільських будинків, повідомляє наш власкор Василь ЧЕПУРНИЙ.