Народний депутат фракції «Народний фронт» Олександр Горбунов (другий праворуч) узяв участь у відбірковому турнірі з робототехніки FIRST LEGO League- 2019 «Вперед на орбіту!», що відбувся у Льотній академії НАУ в Кропивницькому.

Нагадаємо, міжнародна програма FIRST LEGO League Jr. розрахована на дітей початкової школи (вік 6—10 років), а програма FIRST LEGO League створена для дітей віком від 9 до 16 років та включає робототехніку.

Як повідомили у прес-службі Кіровоградської обласної партійної організації, під час турніру неабиякі таланти демонстрували 12 дитячих команд з Кіровоградської, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської та Миколаївської областей.

Хлопці і дівчата віком від 9 до 16 років доводили журі, що саме їх роботи, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи — найкращі, і саме вони заслуговують бути у фіналі.

«Коли я почув про цей захід, то відчув неабияку гордість і радість від того, що моє рідне місто причетне до розвитку дитячої інженерії. Думаю, якби Олег Костянтинович Антонов мав всі ті можливості, що мають ці юні винахідники, то його славетна «Мрія» підіймала б, мабуть, не 250, а тисячу тонн», — зазначив Олександр Горбунов у вітальному слові.

«Дуже хочу, щоб ці талановиті діти ніколи не втрачали цікавість до нового, до знань, і використовували широкий простір нових засобів і можливостей. Нехай їхні мрії здійсняться!» — підсумував народний депутат.

Фото з сайту nfront.org.ua