На Паризькому книжковому салоні-2019, що розпочався 15 березня і завершився вчора, Україна представила насичену програму.

Тут були «як топові автори штибу перекладеного всіма мовами світу Андрія Куркова чи Оксани Забужко, так і молоді й трендові, як Артем Чапай чи Ірина Славінська», — розповіла співробітник Посольства України у Франції Ірена Карпа, повідомляє Укрінформ. «З особливих подій — презентація фотоальбому Софії Яблонської та дебати на тему «Українки — нові жінки Європи» на Європейській сцені. Україна, будучи у статусі особливого гостя (цього року Європа — особливий гість, і ми маємо своє чітке місце в рамках цього проекту), має окремий простір у центральній європейській книгарні салону», — сказала Ірена Карпа.

Також у рамках виставки відбулася презентація книги добровольця, журналістки Валерії Бурлакової «Під небом Донбасу» та конференція Алена Гіймоля, автора книги «Україна, пробудження нації». До цих подій було приурочено два флешмоби на підтримку в’язнів Кремля Романа Сущенка (на знімку) та Олега Сенцова.

Фото зі сторінки у Фейсбук Алли ЛАЗАРЕВОЇ.