Хокей. Дружківка (Донецька область). Арена «Альтаїр». Тут відбувся п’ятий поєдинок фінальної серії плей-оф УХЛ між донецьким «Донбасом» і херсонським «Дніпром». До цього матчу донеччани вели в серії (3:1) і лише одна перемога відділяла їх від чемпіонського титулу.

Зустріч господарі почали з активного пресингу — більшу частину ігрового часу донеччани проводили у зоні суперника. І досягли бажаного — Володимир Романенко від синьої лінії закинув шайбу «щукам».

У другому періоді херсонці істотно активізувалися в атаці. Але переграти Богдана Дьяченка не змогли. Натомість команда Сергія Вітра ще тричі відзначилася у воротах супротивника — по шайбі на свій рахунок записали Максим Разумов, Віталій Лялька та Ілля Коренчук.

Тільки наприкінці другої двадцятихвилинки «Дніпро» зміг «розмочити» рахунок — відзначився Кирило Бондаренко. У третьому періоді команди не змогли похвалитися закинутими шайбами.

Отже, «Донбас» з рахунком у серії 4:1 здобуває сьомий в історії клубу чемпіонський титул, а «Дніпро» (тренер Дмитро Підгурський) у дебютному для команди сезоні стає володарем срібного комплекту нагород.

«Донбас» (Донецьк) — «Дніпро» (Херсон). 4:1 (1:0, 3:1, 0:0).

«Донбас»: Дьяченко (Костенко); Сильницький — Романенко, Гончаров — Ігнатенко, Жовнір — Григор’єв, Воронін — Александров; Лялька — Мазур — Коренчук, Разумов — Захаров — Никифоров, Пуголовкін — Карпенко — Костиков, Мостовий — Денискін.

«Дніпро»: Петров (Сурканов); Білоусов — Шулешов, Афанасьєв — Пугачов, Матвієнко — Декало; Ромащенко — Черемнов — Жвачкін, Янішевський — Бондаренко — Дунаєв, Коваленко — Макарицький — Золтухін, Зик.