Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга, чоловіки. «Золоті» перегони. Третій матч. 25 квітня.

«Київ-Баскет» — «Хімік» (Южне). 73:79 (23:16, 21:18, 12:26, 17:19).

Южненський клуб переконливо виграв серію (3:0) і втретє в своїй історії став чемпіоном країни.

Початок матчу в столичному Палаці спорту став дуже непростим для южненців. «Київ-Баскет» почав упевнено і швидко пішов у відрив у рахунку. Більше того, в другій чверті тренер «Хіміка» Віталій Степановський швидко отримав два технічні фоли, і його вилучили з майданчика.

Кермо управління командою перейшло до асистента 25-річного Олега Гончарова, і після великої перерви южненці піднеслися духом і почали надолужувати згаяне. Третю чверть «Хімік» виграв із перевагою в 14 очок, що дало йому змогу перед заключною 10-хвилинкою вийти вперед.

В останній чверті перевага «Хіміка» зросла до 10 очок, і тільки в заключні хвилини «Київ-Баскет» зробив спроби погоні, але южненці втримали перевагу.

Найрезультативнішим гравцем матчу став розігруючий «Хіміка» Деон Едвін, який набрав 26 очок та додав до них 7 підбирань і 5 результативних передач.