На ній утворилися два розриви довжиною півтора і двадцять метрів (на знімку). Нині місцеві жителі об’їжджають їх обочиною.

— Ситуація на Рокитнівщині дуже непроста, тож радилися з фахівцями. Зараз потрібно максимально точно прийняти правильні рішення. Важливо врахувати, що вода спадає повільно. Спочатку ми облаштуємо безпечний для людей тимчасовий об’їзд. Аби відновити основну дорогу, потрібно привести до належного стану гідротехнічні споруди, очистити їх. А вже після цього займатися питанням відновлення основної дороги, — вважає перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

Доки обласна влада «розмірковує», мешканці цього поліського району страждають через незручності, тож серед людей назріває невдоволення: люди обіцяють перекрити трасу (через район проходить дорога Київ — Варшава).

Районна влада, якій першій доводиться приймати на себе хвилю людського невдоволення, робить усе можливе, аби здешевити і якось пришвидшити ремонт дороги Рокитне — Єльне.

— До місця промоїни уже вивезено і заскладовано майже 400 кубометрів щебеню різних фракцій, який буде використано для облаштування верхньої частини дороги. Оскільки у нашому районі є щебеневі заводи, ми звернулися до керівників з проханням допомогти матеріалами, які необхідні для того, щоб ліквідувати глибоку промоїну (її довжина — 20, глибина — 9 метрів). Відгукнувся директор Томашгородського щебеневого заводу Віктор Бунечко. Очолюване ним підприємство виділить безплатно камінь та щебінь, за що ми дуже вдячні каменярам, — розповів голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір.

Для ліквідації наслідків злив з резервного фонду району виділено 450 тисяч гривень. Тим часом ні з природоохоронного, ні з резервного фондів області жодної копійки Рокитнівщині не виділено, хоча району на ліквідацію наслідків стихії потрібно майже 10 мільйонів гривень.

Фото надано прес-службою  Рівненської ОДА.