Футбол. Ліга націй УЄФА. Завершальний турнір. 9 червня.

Матч за 3-є місце. Англія — Швейцарія. 0:0 (пенальті — 6:5).

Фінал. Португалія — Нідерланди. 1:0. Гол: Гедеш, 60.

Португалія: Патрісіу, Сумеду, Діаш, Фонте, Геррейру, Данілу, Карвалью (Навеш, 90+3), Фернандеш (Моутінью, 81), Роналду, Гедеш (Рафа Сілва, 75), Бернарду Сілва. Тренер — Фернанду Сантуш.

Нідерланди: Сіллессен, Думфріс, де Лігт, ван Дейк, Блінд, де Роон (Люк де Йонг, 81), Френкі де Йонг, Вейналдум, Бергвейн (ван де Беєк, 46), Депай, Бабел (Промес, 46). Тренер — Рональд Куман.

Рефері — Альберто Ундіано Мальєнко (Іспанія).

Порту. «Драгау». 16 градусів.

Чинний чемпіон Європи збірна Португалії абсолютно заслужено обіграла команду Нідерландів і стає першим в історії переможцем Ліги націй. Єдиний гол після перерви потужним ударом з лінії карного майданчика забив Гонсалу Гедеш.

Нідерландці за весь матч створювали лише пару небезпечних моментів.

Цей матч був останнім у кар’єрі іспанського рефері Альберто Ундіано Мальєнко.

***

Поєдинками плей-оф за місце в еліті офіційно завершився сезон-2018/2019.

«Колос» (Ковалівка Васильківського району Київської області) — «Чорноморець» (Одеса). 2:0. Стадіон «Колос». 2 500 глядачів. Рефері — Віталій Романов (Дніпро). Голи: Гавриш, 57 (п), 63 (п). На 18-й хвилині Лисенко («Колос») не реалізував пенальті. Перший матч — 0:0.

«Волинь» (Луцьк) — «Карпати» (Львів). 1:3. Луцьк. Стадіон «Авангард». 5 200 глядачів. Рефері — Максим Козиряцький (Запоріжжя). Голи: Кожанов, 43 — Кльоц, 37, Понде, 82 (п), Мірошниченко, 90+5. Вилучено Сімініна («Волинь», 70, пряма червона картка). Перший матч — 0:0.

Отже, «Карпати» зберегли місце в УПЛ, а «Колос» завоював на це право. Втім, зачекаємо, як кажуть в Одесі — можливі варіанти. В нашому футболі всяке трапляється...