Михайло Довбенко (праворуч) під час відвідин дитсадка в Дубівцях.

Фото Наталії РОМАНЕНКО.

Мешканці Галицького, Тисменицького та Тлумацького районів уже звикли, що їхній представник у Верховній Раді Михайло Довбенко часто буває у своєму окрузі. Цього разу візити були різнобічними: вітання з Днем медика й побажання випускникам на останньому шкільному балі, зустрічі в громадах.

На запрошення громади села Черніїв Тисменицького району народний депутат відвідав благодійний сольний концерт учасниці телепроекту «Голос країни» Діани Ткачук на підтримку мешканки села, журналістки Оксани Кваснишин. Жінка бореться із важкою недугою, тож допомога вкрай потрібна. До проекту «Сила натхнення» долучилися телеведуча та керівник зразкової вокальної студії «Ліра» Оксана Лісовська, колективи «Арніка» та «Газдиньки».

Перед працівниками культури Тисменицького району Михайло Довбенко прозвітував про свою роботу у Верховній Раді та в окрузі протягом каденції. Втілено дуже багато проектів: це відремонтовані приміщення клубів, бібліотек, добудова концертного залу музичного училища, сприяння у виданні книг, організація екскурсійних поїздок для школярів району і творчих колективів, участі у програмі «ФольМузік» на телебаченні тощо.

Є багато розпочатих масштабних культурних проектів — відродження галицького Успенського собору, на реалізацію якого вже закладено в державному бюджеті 12 млн грн, впровадження державної програми «Дністровський каньйон», будівництво народного дому в селі Пшеничники. На початок робіт передбачено виділити ще цьогоріч 4,5 млн грн. Стільки само — на будівництво дитячого садка в селі Чорнолізці.

Далі Михайло Довбенко взяв участь у роботі оргкомітету щодо підготовки святкування 600-річчя села Дубівці Галицького району, зустрівся з активом громади. Також оглянув дитячий садок та амбулаторію, розміщені в одному приміщенні. Депутат підтвердив, що домігся включення села в перелік будівництва нової амбулаторії. Вже виділено земельну ділянку під новий медзаклад.

«А головне з цих зустрічей — упевненість у тому, що громади вміють організовуватися для вирішення важливих питань. У більшості перелічених проектів до їх співфінансування долучалася місцева влада, активно допомагають і самі мешканці», — підсумовує Михайло Довбенко.

Івано-Франківська область.