Центральна виборча комісія

Постанова

18 липня 2019 року

м. Київ

№ 1743

Про оголошення попередження кандидатам у народні депутати України, зареєстрованим в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

Відповідно до частини першої статті 48 Закону України «Про вибори народних депутатів України» (далі — Закон) кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі зобов’язаний відкрити рахунок свого виборчого фонду не пізніш як на десятий день з дня його реєстрації Центральною виборчою комісією.

Центральна виборча комісія листами від 28 травня та 13 червня 2019 року зверталася до Національного банку України, зокрема з роз’ясненнями щодо відкриття поточних рахунків виборчих фондів кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року з метою доведення їх до відома банків.

Кандидатами в народні депутати України, зареєстрованими в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, зазначеними в додатку до цієї постанови, в установлені частиною першою статті 48 Закону терміни рахунки виборчих фондів не відкрито згідно з повідомленнями банків відповідно до частини шостої статті 48 Закону та Порядку контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів політичних партій, кандидати в народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 16 травня 2014 року № 618, постановою Правління Національного банку України від 16 травня 2014 року № 285, наказом Міністерства інфраструктури України від 16 травня 2014 року № 211.

Згідно з пунктом 6 частини другої статті 61 Закону в разі порушення кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі терміну відкриття рахунку свого виборчого фонду йому оголошується попередження.

Рішення про попередження окремому кандидату в народні депутати України приймає Центральна виборча комісія (частина перша статті 61 Закону).

Відповідно до частини четвертої статті 61 Закону попередження, передбачене частиною першою указаної статті Закону, оприлюднюється Центральною виборчою комісією в загальнодержавних засобах масової інформації та на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Враховуючи викладене, згідно з пунктом 1 частини другої статті 30, частиною першою статті 48, частиною дев’ятою статті 50, частиною першою, пунктом 6 частини другої, частиною четвертою статті 61 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись статтями 11 — 13, пунктами 1, 5, 17 статті 19 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія постановляє:

1. Оголосити попередження за порушення термінів відкриття рахунків виборчих фондів кандидатам у народні депутати України, зареєстрованим в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, зазначеним у додатку.

2. Копію цієї постанови надіслати кандидатам у народні депутати України, вказаним у додатку.

3. Цю постанову оприлюднити в газетах «Голос України», «Урядовий кур’єр» та на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії Т. СЛІПАЧУК.

Постанову ЦВК з додатком у PDF читайте тут.

Друкується на підставі договору з ЦВК та згідно з наданими нею оригіналами.