На знімку: під час зустрічі Ігоря Бондаренка (праворуч) з Павелом Мусілом.

Чеській підприємці зацікавлені розвивати співпрацю із Закарпаттям. Про це на зустрічі з очільником Закарпатської облдержадміністрації Ігорем Бондаренком заявив голова Устецько-закарпатської агенції Павел Мусіл. Він поінформував керівника області про завдання і роботу очолюваної ним установи, зокрема, надання закарпатським рятувальникам техніки, проведення Днів чеської культури і, головне, пошук ділових партнерів для українських підприємців у Чехії, а для чеських - в Україні.

- Чехія і Закарпаття дуже близькі історично, ментально, культурно та економічно, - цитує Ігоря Бондаренка прес-служба ОДА. - Ми маємо намір поглиблювати нашу співпрацю, передусім в економічній царині. Тому запрошую чеських бізнесменів інвестувати в економіку нашої області. Можемо запропонувати вкладати інвестиції у туристично-рекреаційну галузь, виробництво напоїв і харчових продуктів, розвиток інфраструктури. Зі свого боку обіцяю, що ми зробимо все, щоб чеські інвестори знайшли на Закарпатті свій інтерес. Для цього пропоную провести спільний бізнес-форум.

Павел Мусіл висловив зацікавленість чеських підприємців у виготовленні на Закарпатті сонячних батарей та виробництві відновлювальної енергії. Завод «Шкода» цікавиться налагодженням випуску тут автомобільного скла.

Також зарубіжний гість поінформував голову облдержадміністрації про проведення 6-8 вересня в Ужгороді «Чеських днів на Закарпатті». Торік їх провели вперше, і захід мав великий успіх. Цьогоріч триденний фестиваль запропонує відвідувачам різноманітну й цікаву культурну програму, змогу скуштувати традиційні чеські страви та продегустувати пиво відомих чеських марок, а місцевим підприємцям під час семінарів налагодити зв’язки з чеськими колегами, які виявляють інтерес до розвитку співпраці.

Ігор Бондаренко з вдячністю прийняв запрошення взяти участь у заходах фестивалю.

Фото прес-служби ОДА.