Теніс. Нью-Йорк (США). US Open — Grand Slam, хард. Призовий фонд — 26 758 750 доларів. 1/4 фіналу. 3 вересня.

Еліна Світоліна (Україна, 5-та) — Джоанна Конта (Велика Британія, 16-та). 6:4, 6:4.

Історичний матч завершився перемогою першої ракетки України.

У першому сеті Світоліна зробила два брейки і виграла. У другій партії вона також взяла два гейми на подачі суперниці і вийшла до півфіналу турніру.

Це забезпечило українці принаймні місце в трійці світового рейтингу. Поки що вона п’ята.

Для Світоліної це був перший матч у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату США в кар’єрі. І вона виграла його. Нагадаємо, що цього року наша тенісистка дійшла до півфіналу у Вімблдоні. Еліна стала першою представницею України, якій вдалося зіграти в 1/4 фіналу одного з турнірів Великого Шлема і виграти матч.

Сьогодні у півфіналі одеситка зіграє проти знаменитої Серени Вільямс (США, 8-ма), котра перемогла Ван Цян (Китай, 18-та) — 6:1, 6:0.