Група 8. Фінляндія — Північна Ірландія. 1:1. Данія — Румунія. 2:1.

Україна — Мальта. 4:0. Голи: Топалов, 17, Русин, 21, Лєднєв, 40, Цітаїшвілі, 83.

Україна: Білик, Милованов, Алібеков (Бабогло, 52), Биков, Дубінчак, Чеберко, Чех, Шапаренко (Смирний, 76), Лєднєв, Топалов (Цітаїшвілі, 52), Русин (Кожушко, 68). Тренер — Руслан Ротань.

Мальта: Велла, Камілльєрі, Борг, Пьюліс (Зерафа, 46), Грек, Шереб, Сансоне, Шоу, Бірман (Бусуттіл, 76), Танті (Фрігг’єрі, 59), Брінкат (Елуні, 89). Тренер — Сільвіо Велла.

Рефері — Юджин Джая (Албанія).

Запоріжжя. «Славутич-Арена».

Після фіаско в стартовому матчі відбору на своєму полі проти Фінляндії (0:2) українська команда частково реабілітувалася. Звичайно, мальтійська збірна — не найсильніший суперник, але цього разу наші хлопці поставилися до завдання дуже серйозно. І не дали шансів опоненту, перемігши його з великим рахунком.

Щоправда, наші футболісти провели два різні за змістом тайми. У першому спостерігалися злагоджені і результативні дії. А от після перерви, маючи велику матеріальну перевагу, господарі грали вже не зовсім виразно. Але під завісу поєдинку таки забили ще один м’яч.

Наступний матч збірна України проведе 10 жовтня. У Плоєшті вона зіграє з Румунією.