Цей великий інфраструктурний проект впроваджується у рамках програми транскордонної співпраці «Польща — Білорусь — Україна» і передбачає створення умов для взаємодії всіх служб, що належать до сфери безпеки.

Заплановано добудувати адміністративну багатоповерхівку на вулиці Стрийській, де розташують центр швидкого реагування, провести ремонт шести районних відділків і придбати необхідне обладнання і транспорт. Впровадження інновацій дасть змогу цілодобово контролювати оперативну обстановку у місті. Висококваліфіковані працівники центру, які вільно володітимуть іноземними мовами, координуватимуть дії правоохоронних органів і аварійних та рятувальних служб, аби вчасно надати потерпілим допомогу.

Для впровадження системи Європейський Союз виділяє 6 млн євро, а Львівська ОДА — 3,5 млн грн.

«Цей проект дасть змогу наблизитися до потреб людей та надавати якісні послуги. Порядок і безпека в тилу, на тлі військової агресії, відіграють важливу роль. Наші захисники на передовій мають знати, що поліція може забезпечити спокій їхнім сім’ям», — наголосив начальник ГУ Нацполіції в області полковник Василь Віконський (на знімку).

Фото прес-служби ОДА.