У турнірі, який триватиме у столичному Палаці спорту з 12 по 18 грудня, змагатимуться збірні України, Італії, Польщі, Естонії, Угорщини і Франції.

«Уже третій раз поспіль нам довірили проведення чемпіонату світу. І для Федерації хокею України, і для мене особисто — це велика честь, адже це доказ того, що ми вдало впоралися зі своєю роботою на минулих чемпіонатах», — зазначив президент ФХУ Анатолій Брезвін.

Голова оргкомітету з питань проведення ЧС Георгій Зубко презентував присутнім логотип майбутніх змагань. «Знаєте, хокеїсти досить забобонні люди, тому було вирішено залишити талісманом турніру знайомого нам Сокола Стрімка. Оскільки минулого року саме цей гордий птах приніс перемогу нашій юніорській збірній, сподіваємось, і цього разу він не підведе. Відтепер можна вважати, що сокіл — найхокейніший птах України», — описав талісман збірної Зубко.

Олег Ігнатьєв, тренер, який торік привів юніорську збірну до «золота» домашнього чемпіонату світу, спробує повторити тріумф і цього разу. Він закликав уболівальників підтримати команду та наголосив, що хлопці викладатимуться не на сто, а на усі двісті відсотків.