Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Більше фото тут

Цьогоріч Ялтинська Європейська Стратегія мала тему «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризу».

Виступаючи на панелі «Нове політичне обличчя України», Дмитро Разумков наголосив, що новообраний парламент прийшов до влади не заради власної користі чи збагачення: дорогу новим обличчям дав запит з боку суспільства.

«Необхідно було привести нових людей у політику... Цілі, які ми перед собою ставимо, — зробити інституційні зміни у державі. Стара система вже не працює. Ми сьогодні готові змінювати, готові змінюватись і готові чути. Це дуже важливо!», — підкреслив голова українського парламенту.

Водночас він зазначив, що нині перед владою і суспільством стоять такі виклики, як дві війни: війна на фронті та війна з корупцією.

«На жаль, це ті ключові проблеми, з якими протягом багатьох років борються або роблять вигляд, що борються, українські можновладці», — констатував Дмитро Разумков.

Нинішній склад парламенту вже зараз демонструє високу ефективність у роботі — завдяки тому, що вдається вибудовувати консолідовану спільну позицію всіх політичних сил, які у ньому представлені, зазначив Дмитро Разумков. Це дає швидкий позитивний результат.

Для прикладу виступаючий навів історію питання про зняття депутатської недоторканності.

«23 роки обіцяли зняти. І ввесь період знаходили аргументи, чому цього не можна робити. Нинішній парламент скасував недоторканність за два дні! Ми це обіцяли — ми це зробили», — нагадав Голова Верховної Ради. Він подякував парламентаріям за підтримку:

«Хочу подякувати всім, хто за це проголосував, — так само, як за багато інших речей, які сьогодні Верховна Рада ІХ скликання робить на користь держави! Я впевнений, що цей парламент уже ввійшов в історію тим, що зняв недоторканність», — переконаний Дмитро Разумков.

«В Україні протягом бага-тьох років за щастя вважалося стати політиком чи отримати депутатський мандат. Адже це відкривало шлях до успішного заможного життя. Але проблема полягала в тому, що щастя наставало лише для невеликого кола людей.

В той же час забирало щастя у великої держави... Головне завдання, яке нині ставлю я та новообраний парламент для себе, — зробити так, щоб Україна була щасливою. Щоб ми і наші діти могли чесно сказати: ми живемо у щасливій державі!», — наголосив Голова Верховної Ради.

Прес-служба апарату Верховної Ради України.