Спортивна гімнастика. Париж (Франція). Етап Кубка світу. Українка Діана Варинська виграла вільні вправи (13,450). Вона здобула ще й «бронзу» у вправах на колоді (13,200). У цій дисципліні срібна медаль у нашої Анастасії Бачинської (13,300).

Бокс. Представник суперважкої категорії українець Владислав Сіренко (12-0, 11 КО) підтвердив, що в наступному бою зустрінеться з італійцем Айваном ді Берардіно (9-1-1, 6 КО). На кону 10-раундового поєдинку стоятиме пояс чемпіона EBP. Бій відбудеться 11 жовтня в німецькому місті Карлсруе.

Фігурне катання. Бергамо (Італія). Міжнародний турнір серії Челленджер «Lombardia Trophy». Український танцювальний дует Олександра Назарова та Максим Нікітін посів третє місце (172,98). Переможцями стали італійці Шарлен Гіньяр і Марко Фабрі (202,10). На другому місці — канадці Лоуренс Фурньє Бодрі та Ніколай Соренсен (189,36).