Про це повідомила на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер. «Сторони почали розведення сил та засобів на ділянці в районі населеного пункту Золоте. На підтвердження цього з обох боків було запущено сигнальні ракети», — написала вона.

Підтвердили цю інформацію й у прес-службі Операції об’єднаних сил.

«29 жовтня 2019 року о 12-й годині розпочався процес розведення з обох боків (дзеркально) на ділянці № 2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. Це стало можливим завдяки дотриманню режиму тиші протягом останнього тижня.

Представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ було підтверджено початок розведення сил та засобів. Українською стороною буде вжито всіх необхідних заходів, відведення сил і засобів не послабить оборонні можливості українських підрозділів на визначеній ділянці, а влада в жодному разі не залишить місцеве населення поза увагою, оскільки всі заходи проводяться з однією метою — безпека на зазначених ділянках розведення, збереження життя та здоров’я мирних жителів та військовослужбовців», — зазначили в штабі.