Овни. Цей тиждень обіцяє вам теплі посиденьки в колі сім’ї чи з близькими друзями. Ви зможете відпочити й набратися сил, які вам незабаром знадобляться.

Тельці. Ситуація у вашому житті поступово налагоджується. Незабаром з’являться нові перспективи, і ви зможете намітити для себе оптимальні шляхи.

Близнюки. Сильний творчий порив цього тижня дасть вам поштовх для просування до своєї мрії. У вас є шанс досягти внутрішньої рівноваги й гармонії.

Раки. Цей тиждень передвіщає вам цікаві зустрічі, перспективні проекти, багатообіцяючі пропозиції, а також можливість подорожувати.

Леви. Вибух ідей і фантазій цього тижня дасть вам змогу вирішити багато питань, зрозуміти, як діяти далі, і правильно розпорядитися часом і фінансами.

Діви. Цього тижня на вас чекають спокійна й стабільна ситуація, домашній комфорт і теплі сімейні посиденьки, осмислення пройденого етапу.

Терези. Зрозумівши, чого ви насправді хочете й чого вам бракує, ви зможете кардинально змінити своє життя, вирватися із замкненого кола й вирушити назустріч до нового.

Скорпіони. Ви зможете вдихнути на повні груди, коли знайдете в собі сили щось змінити або ж по-іншому поглянути на світ. Це внесе у ваше життя позитивні зміни.

Стрільці. Цього тижня ви зможете по-новому поглянути на себе й своє життя, усвідомити причини того, що відбувається, і, що найголовніше, зрозуміти, як слід діяти надалі.

Козероги. Активність і цілеспрямованість підштовхуватимуть вас до нових видів діяльності. Вам треба набратися рішучості й віри в те, що ваш шлях принесе гарні плоди.

Водолії. У цей період вами керуватиме бажання все переробити й усюди встигнути. Відкриється багато можливостей для цікавих зустрічей — і ділових, і романтичних.

Риби. Різні ідеї й бажання, які виникнуть у вас цього тижня, а також великий запас енергії й можливостей підштовхнуть вас до досягнення своєї давньої мрії.