Логотипом з такими словами маркуватимуть продовольчі товари місцевих виробників.

Ініціатива належить департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку. Її оприлюднили під час зустрічі з представниками великих торговельних центрів. Вони підтримали пропозицію. Вважають, що реалізація такого проекту сприятиме збільшенню продажу місцевих товарів.

— Маркування продукції регіонального товаровиробника — це практика низки європейських країн, — зазначив керівник департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА Володимир Мережко. — На нашу думку, цей досвід заслуговує наслідування. Покупцеві простіше вирізнити на прилавку місцеву продукцію, а виробники матимуть зиск від збільшення реалізації. У результаті забезпечимо додаткові надходження коштів до місцевих бюджетів.

Проект упроваджуватимуть на підставі Меморандуму про співпрацю між названим департаментом і підприємствами роздрібної торгівлі. До участі запрошують керівників великих і малих закладів торгівлі.

Нагадаємо, на Вінниччині виробляють найбільше в державі цукру, молока, яблук, два роки поспіль регіон не поступається лідерством у валовому виробництві зерна. Продукцію вінницьких підприємств поставляють у понад сто країн.