На Донеччині знову згадували трагічні події п’ятирічної давності... 13 лютого 2015-го російськими окупаційними військами було вчинено обстріл району Східний міста Бахмута, під час якого загинули дві особи — мати, яка власним тілом закрила від снарядів свою доньку, таким чином подарувавши дівчинці життя, та 7-річний син загиблої. Єгору Молодецькому сьогодні вже було б 12 років, Марині Кремезній — 30. Але їм назавжди залишиться 7 і 25. У результаті того обстрілу постраждали ще троє дітей і четверо дорослих.

Пам’яті загиблих унаслідок обстрілу району Східний було присвячено мітинг-реквієм, що відбувся у ЗОШ № 4 міста Бахмута. У заході взяли участь представники обласної та міської влади, військові, правоохоронці, учні та педагоги школи.

Звертаючись до учасників мітингу-реквієму, заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін зазначив: «П’ять років тому наші люди загинули від рук окупанта. Ця втрата завжди залишиться в наших серцях. Від голови Донецької облдержадміністрації хочу висловити слова підтримки родичам загиблих. Сподіватимемося, що ця клята війна нарешті закінчиться. Разом переможемо!».

Після хвилини мовчання присутні поклали квіти до пам’ятного знака загиблим під час артилерійського обстрілу мирним мешканцям міста.