Свій пост у Фейсбуці міністр проілюстрував таким колажем.

На своїй сторінці у Фейсбуці він подякував Президенту Володимиру Зеленському та кожному народному депутатові за підтримку і зауважив, що для нього призначення на посаду глави зовнішньополітичного відомства — «це честь, відповідальність та можливості».

«Ви чули головні слова Президента: курс України у зовнішній політиці залишається незмінним. Це, зокрема, означає, що ми продовжуємо рух до ЄС і НАТО», — написав він. Щодо пріоритетів міністра на новій посаді, то Дмитро Кулеба окреслив п’ять тез.

1. Мир, безпека і територіальна цілісність України.

2. Економічна дипломатія з особливим фокусом на торгівлі, залученні інвестицій в Україну та підтримці промисловості. Особливо великі можливості бачу в Південно-Східній Азії, але й інші частини світу не забуватимемо. Там, де є можливості для українського бізнесу, працюватиме і українська дипломатія.

3. Публічна дипломатія, аби світ нами захоплювався і бачив нас не лише як жертву агресії, а й привабливу країну можливостей.

4. Кожен українець є краплею в океані під назвою «Україна», невід’ємною частиною нашого народу. Дипломати робитимуть усе, щоб кожен українець пишався Батьківщиною, відчував її підтримку та захист, у якому куточку світу він би не перебував.

5. Я буду активно заохочувати закордонних українців не розривати зв’язки з Батьківщиною. Аби мотивувати кожного, хто хотів би повернутися додому. Аби надихати кожного, хто готовий бути адвокатом України в країні свого проживання.

У втіленні цих амбітних завдань дуже важливий діалог з парламентом. Я завжди відкритий до спілкування з народними депутатами і впевнений, що ми будемо чути одне одного.

Підсумував Дмитро Кулеба пост словами: «І останнє: найбільшою цінністю МЗС є люди, кожна професійна та енергійна людина заслуговує на гідні та комфортні умови роботи вдома і за кордоном. Все буде Україна».