Наприкінці лютого в польському місті Рабка-Здруй відбулася «Сеньйоріада-2020». Це спортивні змагання студентів університетів третього віку. Участь в них взяли майже 400 спортсменів із 13 країн. У легкоатлетичному забігові на 400 метрів перше місце посіла українка Раїса Молчанова. Перегони зі скандинавської ходьби виявилися незвичайними: на дистанції були зупинки, де спортсмени мали відповісти на запитання з історії Польщі та міста Рабка-Здруй. Ще один вид змагань — спуск з гори зі штучним снігом на автомобільній шині. У змаганнях зі слалому першість виборов українець Вадим Корнілов. Загалом наші завоювали дев’ять медалей. Потім відвідали Краків, Закопане, Бялку-Татшанську і Ланцут. У Закопане українці познайомилися із студентами місцевого університету третього віку. Отож наші пенсіонери живуть активно!